پیش از این مراسم دومین جشنواره شعر نبوی در واحد زاهدان برگزار شد

575425 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مسعود اکبری زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در مراسم رونمایی از این پوستر در دومین جشنواره شعر نبوی گفت: بی شک هستی به عظمت سیدالشهدا مزین است. مرسلین، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم. او را برترین انبیا و رسولان می نامند و نام پاکش جهان هستی را فرا گرفته است.

وی افزود: بی شک دین اسلام رابط بین مردم و خداوند متعال است و اصیل ترین مردم در میان خلق متقی ترین و متدین ترین افراد هستند. در قرآن کریم می فرماید «وا ما ارسلانک الا رحمه للعلمین» خداوند این رحمت را برای ما فرستاده است و این بزرگترین ودیعه معنوی است که مسلمانان دارند، آنچه را که خداوند برای بشر فرستاده است.

اکبری زاده ادامه داد: پیامبری که 40 سال در میان مردم به صورت عادی زندگی کرد، متواضع، درستکار و امانت دار بود و به همین دلیل به محمد امین شهرت داشت، در تاریخ از بدو تولد تا کنون هیچ ندیده است. نقطه سیاه یا ضعف برای پیامبر به همین دلیل است که خداوند آنها را به رسالت می‌فرستد و به همین دلیل حق تعالی می‌فرماید: ما تو را فقط برای رحمت فرستاده‌ایم، پس باید خدا را شکر کنیم که بر اساس فضل و کرمش پیامبر اسلام راهنمای و فرستاده ما شد.

انتهای پیام

  تاج زاده در انتظار محاکمه اجباری!

دیدگاهتان را بنویسید