پورتو با طارمی رکورد قرن را شکست

اوجوگو در شماره امروز این روزنامه به رکوردشکنی حمله پورتو و بهترین عملکرد قرن این باشگاه اشاره کرد. آماری که به لطف درخشش مهدی طارمی در خط حمله این تیم به دست آمد.

در این گزارش آمده است:

خط حمله پورتو در یک ماه و نیم اخیر موفق به زدن گل های زیادی شده است. حتی غیبت مهدی طارمی به دلیل حضور در جام جهانی یا مصدومیت اوا نیلسون نیز مانع از گلزنی خوب آبی و سفیدها نشد.

اژدهاها در هفت بازی اخیر خود حداقل 2 گل به ثمر رسانده اند و در این مرحله از فصل بهترین میانگین باشگاه در این قرن را به ثبت رسانده اند.

با سرمربیگری سرجیو کونسسائو، پورتو در فصل 2022-2023 به طور میانگین 2.52 گل در هر بازی به ثمر رساند و از 2.50 گل آندره ویلاس بواس در فصل 2010-2011 پیشی گرفت. پورتو در همان فصل علاوه بر قهرمانی لیگ و جام حذفی پرتغال، قهرمان لیگ اروپا نیز شد.

لازم به ذکر است که بهترین عملکرد پورتو با کونسیکائو تاکنون در اولین فصل حضور این مربی در دراگائو بوده است، یعنی. فصل 2017-2018، زمانی که آبی و سفیدها به طور میانگین به 2.28 گل در هر بازی اجازه دادند.

از زمان شکست خانگی مقابل بنفیکا در اکتبر، پورتو تنها در یک بازی کمتر از 2 گل به ثمر رسانده است. از آن زمان گالنو با 4 گل و طارمی به همراه اوستاکیو با 3 گل بهترین گلزنان پورتو هستند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید