پوتین؛ ما از سلاح هسته ای برای حفظ حاکمیت کشور استفاده می کنیم

به نقل از کنفرانس بین المللی اقتصاد در سن پترزبورگ، ولادیمیر پوتین گفت: روسیه کسی را با سلاح هسته ای تهدید نمی کند. ما این سلاح ها را داریم و همه باید این را بدانند و در صورت لزوم از آنها برای حفاظت از حاکمیت کشورمان استفاده خواهیم کرد.

پوتین گفت: “اجازه دهید نظر خود را در مورد این خطوط قرمز حفظ کنم، زیرا این حوزه ای است که بیش از هر چیز باید توسط رهبری نظامی و سیاسی کشور هدایت شود.” منتسب شدن.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: اقدامات روسیه در دنباس برخلاف اقدامات آمریکا در لیبی و عراق کاملا قانونی است.

پوتین گفت: فراموش کردن کودتای 2014 در اوکراین که عامل اصلی بحران امروز است غیرممکن است.

رئیس جمهور روسیه با بیان اینکه مسکو همکاری ها را با همه کشورهای ذینفع گسترش خواهد داد، خاطرنشان کرد: زمان می گذرد و شرکای اروپایی به بازارهای روسیه بازخواهند گشت. مشکل افزایش قیمت مواد اولیه و انرژی نتیجه سیاست های اشتباه آمریکا و اتحادیه اروپا است. ما محدودیت های برخی از شرکت های روسی را برای توسعه آنها حذف خواهیم کرد.

وی افزود: روسیه ظرفیت خود را در حوزه حمل و نقل ریلی و بندری تقویت خواهد کرد. امیدوارم صادرات گاز روسیه به زودی از طریق خطوط برق جدید افزایش یابد.

پوتین همچنین به شایعات مربوط به بیماری خود اشاره کرد و گفت که این شایعات بسیار اغراق آمیز است.

پیش از این رئیس جمهور روسیه اعلام کرده بود که در صورت تحویل موشک های دوربرد به کیف، نیروی هوایی روسیه در نقاطی در اوکراین که هنوز هدف قرار نگرفته اند، هدف قرار خواهد گرفت.

  شهرخ سلطانی توصیه اخلاقی کرد + عکس

دیدگاهتان را بنویسید