پلیس درباره بازداشت یک زن در نزدیکی سد لتیان توضیح می دهد

547240 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، فیلمی 25 ثانیه ای از رفتار دو مامور کلانتری 165 لواسانات که زن جوانی را به زور سوار خودروی پلیس کردند دست در دست هم در فضای مجازی منتشر شد. زن جوانی با کت مشکی و شلوار جین آبی به افسران پلیس توهین می کند و شخصی مخفیانه صحنه را شلیک می کند. یک افسر لباس شخصی ابتدا به بازوی زن جوانی می زند، گوشی او را پرت می کند و به سپر عقب ماشین پلیس می زند. مرد با لباس غیرنظامی زن جوان را به زور می زند. و تهدید را در ماشین پلیس می اندازد.

بیشتر بخوانید:

بررسی ها و تحقیقات نشان می دهد زن جوان و دوست پسرش که این عکس ها را گرفته اند با خودرو چیبا در حال عبور از پاسگاه لواسانات بوده اند. ماموران مظنون ایست بازرسی دستور ایست دادند اما این دو زن با وجود دستور توقف پلیس به راه خود ادامه دادند. بنابراین تعقیب و گریز آغاز شد و اندکی بعد ماموران کلانتری 165 لواسانات موفق شدند خودروی چیبا را متوقف کنند اما زن جوان پس از برخورد ماموران از خودروی خود پیاده شد و شروع به عکسبرداری کرد و از سایر رانندگان خواست تا از کنار پلیس عبور کنند. آنها

در بازرسی از خودروی زن جوان مقدار کمی ماده مخدر گراس که طبق تحقیقات انجام شده برای استفاده شخصی است، کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس صوفیه، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس صوفیه، با انتشار این فیلم دستورات لازم را برای نظارت بر دستگیری این زن در منطقه سد لتیان توسط گشت پیشگیری پلیسی صادر کرد که عکس هایی از آن منتشر شد. .

  تلاش مدیران استقلال برای پرداخت مطالبات بازیکنان

بلافاصله با دستور رئیس پلیس آگاهی تهران تحقیقات آغاز شد و در جریان تحقیقات سه مامور پلیس آگاهی با حضور در محل دستگیر شدند.

منبع: روزنامه ایران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید