پله: من هنوز می خواهم زندگی کنم

562307 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، رسانه های برزیل دیروز (شنبه) گزارش دادند پله، اسطوره فوتبال برزیل که از روز سه شنبه به دلیل ادم عمومی بدن و نارسایی قلبی در بیمارستان آلبرت انیشتین در سائوپائولو برزیل بستری شده است، بستری شده است. بخش مراقبت های تسکینی در این بخش. او را به بیمارستان منتقل کردند. بر اساس این گزارش ها؛ شیمی درمانی اسطوره فوتبال برزیل دیگر جواب نمی دهد و به همین دلیل پزشکان این درمان را متوقف کرده اند. ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل از سپتامبر 2021 از سرطان روده بزرگ رنج می برد و اکنون به بخش مراقبت های تسکینی منتقل شده است، واحدی برای بیماران با بیماری ها یا شرایط بالقوه تهدید کننده زندگی و مراقبت های پایان زندگی.

ادامه مطلب

پله 82 ساله در واکنش به پیام های هوادارانش و چهره های ورزشی و غیرورزشی که برای او آرزوی سلامتی کردند، پیامی را در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: دوستان من، از همه شما می خواهم آرامش داشته باشید و مثبت من قوی، امیدوار هستم و طبق معمول درمانم را دنبال می کنم. می‌خواهم از تمام تیم پزشکی و پرستاری برای مراقبت‌هایی که به من کردند تشکر کنم.”

در ادامه پیام اسطوره فوتبال برزیل آمده است: من به خدا ایمان زیادی دارم و هر پیام عشقی که از شما در سراسر جهان دریافت می کنم به من انرژی می دهد. برزیل را در جام جهانی تماشا کنید. از شما بسیار سپاسگزارم برای همه چیز.”

بیمارستان آلبرت انیشتین در سائوپائولو نیز شب گذشته بیانیه ای درباره پله منتشر کرد و اعلام کرد که وضعیت مهاجم سابق برزیل پایدار است و وضعیت سلامتی او بهبود یافته است.

  اخبار بازار خودرو/ قیمت ها ثابت می ماند

پیش از بازی روز جمعه برزیل و کامرون در مرحله گروهی نهایی جام جهانی فوتبال 2022 قطر، هواداران بنری با پیام حمایت از پله در دست داشتند و تصویر او نیز به عنوان ژست حمایت از برج های معروف قطر به نمایش درآمد.

پله 82 ساله که بین سال های 1957 تا 1971 در تیم ملی فوتبال برزیل عضویت داشت و در 92 بازی بین المللی 77 گل به ثمر رساند، به سلسائو در جام های جهانی 1985، 1962 و 1970 کمک کرد.

او همچنین در 659 بازی برای تیم باشگاهی سانتوس 643 گل به ثمر رساند و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال محسوب می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید