پشت صحنه ماجرای هادم / محبوب یحیی فاش می شود، دیگر حوصله اش را ندارد!

562458 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، امیر عابدینی درباره ارائه فدراسیون فوتبال و شهاب عزیزی هادم به خبرنگار ما گفت: هر سیستمی که معیارهایی برای مدیریت، تشکیلات، دستورالعمل و کنترل داشته باشد یعنی. عناصر ساختاری وجود دارد و در ارزیابی عملکرد همه عناصر یکپارچه در نظر گرفته می شود. به هیچ وجه نمی توان بخشی از سیستم را برای کل سیستم ارزیابی و خلاصه کرد. مثلاً وقتی از یک وزارتخانه صحبت می کنیم، معتقدیم که ده ها شغل در آن وزارتخانه وجود دارد. حال اگر در یک جا ناموفق و در 9 درس دیگر موفق بود به او پاس می دهیم.

افرود: کسانی که عملکرد عزیزی هادم و فدراسیون او را زیر سوال بردند و رهبری او را زیر سوال بردند و او را به سمت عزل و برکناری رساندند، به کل ساختاری که در آن بودند توجهی نکردند. ملوانان این کشتی بودند، وقتی به تعداد پاداش یا حقوق و مزایا نگاه می کنیم، می بینیم که همه اعضای هیئت مدیره درگیر هستند. از دوستانم می خواهم بیایند و بگویند جلوی آنها را می گیریم، جلوی خودمان را می گیریم، ببینیم جلسه دوباره به ما رای می دهد یا نه! اگر بعد از بررسی جلسه مشخص می شد که فقط رئیس فدراسیون مشکل دارد، به آقایان می گفتند بمانید و فقط رئیس فدراسیون برود.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ادامه داد: بزرگان فوتبال ایران مانند حسین کلانی، منصور روشن، داریوش مصطفوی، دادکان و … پیشکسوتانی هستند که نمی خواهند ارزش معنوی خود را با هیچ چیز خدشه دار کنند. اینها چطور می‌شوند؟ «آیا می‌آیند از این فدراسیون دفاع کنند؟ من فکر می‌کنم یک جام زیر نیم جام بود که یک روز مشخص می‌شود و کاملاً شناسایی می‌شود. اعداد و ارقام هزینه‌ها باید طبق برنامه آقای عزیزی مشخص شود. بیا مگه نگفت حقوق و پاداش نمیدم؟گفته بود به فدراسیون فوتبال پول میارم و تلاش می کنم.

  کاهش وزن / کاهش وزن و چربی با رژیم آنابولیک

وی افزود: آیا برنامه ای که برای تیم ملی داشت و حمایت هایی که از اسکوچیچ کرد و موفقیت هایی که برای تیم ملی با برگزاری لیگ، قهرمانی در رده های مختلف، استفاده از چهره های سرشناس و قهرمانی چون کریم بهاگری به دست آورد را ندیدید. مهدوی کیا و “یعنی هزینه گزافی برای جامعه فوتبال داد. آقای عزیزی هادم کارش را خوب شروع کرده بود و خیلی بد کنار گذاشته شد و دوستانش را گذاشتند که مسئولیت را بپذیرند. من آقای ماجدی و افشاریان را می شناسم اما نمی دانم. بقیه را نمی‌دانم و نمی‌دانم چطور وارد فوتبال شدند و در آن موقعیت قرار گرفتند و تحت یک جریان و تفکر خاصی چنین تصمیمی گرفتند.

عابدینی در خصوص فروش سهام سرخابی ها گفت: وقتی نتوانیم مشکلات را حل کنیم یا شکل مشکل را تغییر دهیم یا پاک کنیم و اسمش را حکمرانی بگذاریم و اسمش را حل بحران بگذاریم جای تعجب است. ما در واقع یک مشکل را به مشکلات اضافه کردیم، آیا می توانید پول حاصل از سرمایه گذاری را صرف هزینه کنید؟ این پول به مردم داده نمی شود که خرج کنند، برای سرمایه گذاری داده می شود. آقایان باید با مردم صادق باشید و با پول سرمایه گذاری پول دربیاورید و پولی را که به عنوان سود در می آورید در جایگاه اصلی خرج کنید و به صاحبان نظام بسپارید.

وی ادامه داد: آیا مالکان سامانه ای که سهام این دو باشگاه را خریداری کرده اند، اهدا کرده اند؟ شما مشکلی دارید که می آیید برای حل چیزی که نمی دانید و مدیریت نمی کنید و بدون حل مشکل، بلا را به بلا اضافه می کنید و دیگران را مقصر می دانید، این روش درست نبوده و نخواهد بود. اگر این پول خرج شود، نمی دانم پاسخگوی افرادی است که سهام را خریده اند؟ مگر اینکه به مردم بگویید پولی که دادید سرمایه شما نیست، آن را به عشق خود داده اید و خرج می شود. مردم باید اجازه بدهند، شما با بحث شرعی و اخلاقی چه کار می کنید؟

  اطلاعات مهم در مورد فراموشی ناگهانی و یکباره

مدیرعامل اسبق پرسپولیس درباره این تیم و کادرفنی آن گفت: یحیی گل محمدی مربی فوق العاده ای است، دانش فوتبالی دارد و بازیکن بزرگی است، احساس می کنم فشار عجیبی روی شانه هایش است. کمتر حوصله اش سر می رود و آستانه تحملش کم می شود، مربی اگر سنش بالا می رود باید صبورتر باشد تا در زمان های مشخص تصمیم درستی بگیرد، متاسفانه یکی دو مورد دیدم که آقا یحیی دیوانه شد. . آیا قهرمان بودن موفقیت است یا طبق برنامه کار کردن؟ معتقدم گل محمدی با همه فراز و نشیب هایش مربی موفقی بود و تیمش هم خوب کار کرد. با این حال یک تیم می تواند در دو سال چندین بازی را ببازد این اتفاق برای تیم های بسیار بزرگ می افتد. نتیجه گیری من این است که در فوتبال نباید اعداد و ارقام زیاد را تحلیل کرد، باید از نظر تاکتیکی، فنی، مدیریتی، جوانی و … بررسی کرد. در برخی موارد گل محمدی برای پرسپولیس انجام می شود و پرسپولیس باید برای خودش فکر اساسی کند، گل محمدی می تواند در همه تیم های لیگ کار کند و موفق شود، این پیشنهاد من است اما مدیران باید تصمیم بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید