پروتکل های بهداشتی آزمون کار آموزشی اعلام شد/ توزیع کارت آزمون از سیزدهم اردیبهشت ماه آغاز می شود.

542397 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، کارت شرکت در نهمین آزمون ورودی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1401 (حرفه وزارت آموزش و پرورش) روز سه شنبه 13 اردیبهشت 1401 توزیع می شود. آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می شود.

داوطلبان شرکت در آزمون می بایست در تاریخ فوق جهت ورود به جلسه آزمون به درگاه اطلاعات فوق مراجعه کرده و هویت (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) یا اطلاعات خود را جهت ثبت نام (شماره پرونده و کد رهگیری، و غیره) یک کپی پرینت شده از کارت آزمون خود را تهیه کنید و بر اساس آدرس و زمان درج شده در کارت آزمون با حوزه امتحانی مربوطه تماس بگیرید.

لازم به ذکر است برای شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار را به همراه داشته باشید. در صورتی که داوطلب به دلیل عدم اطلاع از شماره، پرونده یا کد رهگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت آزمون نشد، باید به درگاه این سازمان مراجعه و با ورود به سامانه پاسخگویی آنلاین، نام آزمون را انتخاب و نام آزمون را انتخاب کنید. موضوع اقدام بعدی را تعیین کنید تا اطلاعاتی در مورد شماره پرونده، پیشنهاد یا کد رهگیری ثبت نام به دست آورید. لازم به ذکر است این گزینه برای متقاضیانی که در سامانه پاسخگویی عضویت دارند در نظر گرفته شده است. به همین دلیل لازم است متقاضیانی که اطلاعات فوق را از دست داده اند با عضویت در این سامانه این اطلاعات را بازیابی کنند.

متقاضیان در صورت مغایرت اطلاعات مندرج در نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مذهب، سهمیه 5 درصد جانبازی، کارمند قراردادی (نام دستگاه)، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل متذکر شدند که به ترتیب برای اصلاح مورد یا موارد مذکور لازم است تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایید.

  گروه های استثنایی در تیم ملی جمع شدند

در صورت مشاهده تفاوت در جنسیت، معلولیت و شدت معلولیت از سوی متقاضیان، لازم است در زمان و تاریخ اعلام شده در بند «ج» با نماینده سازمان سنجش آموزشی کشور مستقر در رشته مربوطه تماس حاصل نمایند.

متقاضیان دارای سهمیه 25 درصد ایثارگران (بند 10 کارت آزمون) در نظر داشته باشند که این بند ویرایش نمی شود و طبق توافق با بنیاد شهید و امور ایثارگران متقاضیان باید در مهلت ثبت نامی که ویرایش کرده اند ثبت نام کنند. سهمیه ها

اگر کارت آزمون شما فاقد عکس است یا عکس روی کارت دارای مشکلاتی مانند; بدون چاپ، عکس واضح نیست یا عکس اشتباه است. تا روز قبل از آزمون با ایالت مستقر در پیشخوان برای ایرادات منطقه مربوطه تماس بگیرید و مشکل را پیگیری کنید تا مشکل برطرف شود در غیر این صورت فرد متخلف محسوب می شود.

سایر اطلاعات مندرج در کارت آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام تکمیل شده توسط خود داوطلب می باشد. متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون، برگه راهنمای آزمون واقع در پورتال این سازمان را پرینت کرده و به دقت مطالعه کنند.

آدرس و محل کارت آزمون

نماینده سازمان سنجش روز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 18:00 در باجه نقص حوزه انتخابیه مربوطه اسکان داده می شود. برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که با توجه به توضیحات بند «ب» ملزم به تماس با نماینده معیوب کارت هستند، شهرهای محل برگزاری آزمون، آدرس و محل عابر بانک در کارت شرکت در هر آزمون درج شده است. در جدول 2..

نکات مهم برای شرکت در جلسه آزمون

متقاضیان باید در نظر داشته باشند که برای حضور در جلسه آزمون، پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکاس الزامی است. فرآیند امتحان از ساعت 8 صبح (8 صبح) آغاز و در ساعت 7:30 صبح (19:30 بعد از ظهر) در ورودی حوزه های امتحانی بسته خواهد شد.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید از چند مداد مشکی نرم، یک مداد تراش، یک پاک کن، یک ماسک سه لایه (بدون فیلتر) و یک سوزن یا سوزن استفاده کند. تبادل این عناصر در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.

  بازگرداندن حقوق کارمندان و مستمری بگیران/افزایش حقوق بسیار ناچیز بود!

متقاضیان باید از استفاده از تجهیزات اضافی مانند پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه یادداشت و مواردی از این قبیل در جلسه آزمون خودداری کنند. حضور هر یک از دستگاه های موضوع این بند کلاهبرداری و تخلف تلقی می شود و با متقاضیان مربوطه برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم آزمون سراسری که برخی از آنها در بند «و» آمده است رفتار خواهد شد. “.

داشتن تلفن همراه حتی در صورت خاموش بودن در جلسه آزمون، حق انتخاب برای آزمون را از شما سلب می کند.

متقاضیان باید با مسئول بازرسی فیزیکی و مقایسه عکس همکاری کنند. مناطق بازرسی از دریافت هرگونه اقلام اضافی مانند تلفن همراه، ماشین حساب، کیف، کیف دستی، کتاب، بروشور و غیره معاف هستند، بنابراین به استثنای موارد مندرج در آگهی کارت چاپ و در برگه ای با دفترچه راهنمای شرکت، در تست ها و مدارک شناسایی از سایر دستگاه های همراه خود اجتناب کنید. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ضوابط آزمون از برگه راهنمای آزمون که در پرتال اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد، نسبت به تهیه پرینت و مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور به منظور بهبود و ارتقای کیفی حوزه های آزمون به نظر شما به عنوان معتبرترین منبع و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها نیاز دارد، داوطلبان می بایست پرسشنامه آزمون خود را در این زمینه تکمیل نمایند. امتحان نهم استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1401 (خصوصاً حرفه وزارت آموزش و پرورش) از 25 اردیبهشت لغایت 22 اردیبهشت جهت درخواست آنلاین از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان.

11- داوطلبان موظفند در صورت بروز مشکل در فرآیند تشکیلاتی حداکثر تا 23 اردیبهشت از طریق سامانه تلفن اینترنتی با این سازمان تماس بگیرند. درخواست‌هایی که پس از تاریخ فوق دریافت می‌شوند، قابل بررسی و پیگیری نخواهند بود.

  تهران در صدر طلاق قرار گرفت

دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی

متقاضیان باید زمان مناسب از منزل تا محل آزمون را ارزیابی کرده و به موقع در محل آزمون حاضر شوند. حوزه آزمون از ساعت 6:30 صبح روز آزمون آماده پذیرایی از داوطلبان خواهد بود.

برای جلوگیری از ازدحام، داوطلبان نباید در آخرین لحظه حضور خود را به تاخیر بیندازند و از تردد غیرضروری در محل آزمون خودداری کنند.

داوطلبان باید در هنگام ورود و خروج از حوزه انتخابیه فاصله مناسب (حداقل یک متر) با سایر نامزدها را رعایت کنند. شما باید یک ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) داشته باشید و از ابتدای ورود به ناحیه آزمایش تا انتهای آزمایش و خروج از ناحیه آزمایش به درستی (از بالای بینی تا زیر چانه) از آن استفاده کنید. .

متقاضیان باید از صحبت با سایر داوطلبان نزدیک خودداری کنند، از تماس دست‌ها با چشم‌ها، دهان یا بینی در حین آزمون در حالی که روی صندلی می‌نشینند خودداری کنند و در صورت نبود دستمال مرطوب هنگام عطسه یا سرفه از دستمال استفاده کنند. از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.

داوطلبان در صورت داشتن سوالات لازم از عوامل اجرایی در زمان برگزاری آزمون باید با فاصله مناسب صحبت کنند و نقاب داشته باشند.

داوطلبان باید در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سوی عوامل اجرایی در صندلی های خود بمانند و به پیام هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و در جلسه آزمون از بلندگو پخش می شود، به دقت گوش دهند.

متقاضیان باید سعی کنند از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شوند مانند صندلی، دستگیره در و شیر توالت اجتناب کنند و از دستمال کاغذی استفاده کنند.

در صورتی که متقاضی مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب باشد، باید در بدو ورود به محل آزمایش به کارکنان میدانی (پس از دریافت نتیجه آزمایش PCR) اطلاع دهد تا پیش بینی های لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید