پرسپولیس هم باید در فوتبال پایه جا بیفتد

به گزارش ایندیپندنت آنلاین، محمد محمدی درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: مدت ها بود که صحبت می کردیم که در کدام پست می توانم کمک کنم. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که در سمت معاونت ورزشی می توانم کمک بیشتری کنم. ما برای اتفاقات خوب برنامه ریزی می کنیم. در فوتبال پایه سعی می کنیم متفاوت باشیم.

وی افزود: تلاش می کنیم آنچه را که سرمربی می خواهد به تیم بدهیم و آرامش خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در 5 هفته گذشته با تمام توان جلو برویم و حداکثر نتیجه را بگیریم. کادرفنی و بازیکنان مطمئناً تمام تلاش خود را در زمین انجام خواهند داد. ما در مدیریت تمام تلاش خود را می کنیم تا حق تیم بزرگ پرسپولیس خارج از زمین ضایع نشود.

وی در خصوص مدیریت تیم های اصلی گفت: محسن خلیلی سال گذشته حضور داشت و با جدیت کار می کند، اما چند طرح و برنامه جدید از افراد جدید آمده است، امیدواریم در این هفته جلسات خوبی داشته باشیم و به نتیجه برسیم. مطمئنا دید ما برای تیم های پایه امسال متفاوت خواهد بود. ما در مورد شناسایی استعدادها صحبت می کنیم. ما فقط به دنبال رقابت نیستیم. مانند تیم بزرگسالان باید بتوانیم موقعیت ها و بازیکنان خوبی از رده اصلی بزرگسالان ارائه کنیم.

معاون ورزشی پرسپولیس با اشاره به انتقاد از اتفاقات گذشته گفت: من با این فضا بیگانه نیستم. همه کسانی که در قلب فوتبال هستند قطعا این شرایط را تجربه کرده اند و من تمام انتقادات هواداران و پیشکسوتان را می پذیرم. این اصلا موضوع خاصی نیست. جواب خاصی ندارم طبیعتاً همه حق انتقاد دارند.

  ماجرای دعوت مهران مدیری برای قضاوت عصر جدید

وی افزود: بسیاری از دوستان لطف دارند و با پیام های خوبشان به من امیدواری می دهند که با جدیت و محکم کارم را انجام دهم. با یک سری پیام احساس خیلی خوبی دارم. من اینجا هوادار واقعی پرسپولیس را درک می کنم. اصلاً به فکر مرد نیستند. تیم مهم است. همه می گویند او کارش را سخت انجام می دهد و این برای من بسیار ارزشمند است. درست است که انتقاداتی وجود دارد، اما من همه چیز را می خرم. مشکلی نیست

ورزشی محمدی در گفت و گو با تهران درباره اینکه آیا این انتقادات روی کارش تاثیر گذاشته است یا خیر، گفت: خیر، قطعا با تمام وجود و بدون مشکل کارم را انجام می دهم. در طول بازی تمام تلاشم این بود که عملکردم را قضاوت کنم. قطعا در مدیریت تمام تلاشم را می کنم تا با کارم دیدگاه منتقدان را تغییر دهم. هیچ وقت جوابی ندارم قطعا ادب و شخصیت من اجازه نمی دهد خدای ناکرده جواب کسی را بدهم. دوستان منتقد منتقد من نیستند. می گویند شاید فرد بهتری می توانست به پرسپولیس بیاید اما من تمام تلاشم را می کنم تا با عملکردم عرق و تعصبم را نسبت به این باشگاه نشان دهم. سعی می کنم انتقادات را کم کنم و کسانی را که دلسوزانه انتقاد می کنند خوشحال کنم.

دیدگاهتان را بنویسید