پرسپولیس همیشه خطرناک است/ اگر اشتباه کنیم حذف می شویم

هافبک فوتبال اراک آلومینیوم معتقد است پرسپولیس حریف تیمش در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی همیشه تیم خطرناکی است و شانس اشتباهی مقابل این تیم نخواهد داشت.

محمود گدرحمتی درباره لغو دیدار تیمش مقابل پرسپولیس و اینکه فردا هر دو تیم به مصاف آن تیم می روند، گفت: متاسفانه شرایط جوی مناسب نیست و در نهایت مسئولان تصمیم به لغو بازی گرفتند. امیدوارم حداقل فردا شرایط بهتر شود تا هر دو تیم فوتبال خوبی ارائه دهند.

هافبک آلومینیومی تیم فوتبال اراک با اشاره به دیدار سرنوشت ساز تیمش مقابل پرسپولیس گفت: جام حذفی شرایط خود را دارد و هر تیمی می خواهد به فینال برسد و قهرمان شود و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. قطعا بازی سختی داریم اما تمام هدف ما این است که علاوه بر انجام یک بازی خوب، از زمین خارج شویم و در دور بعد پیروز شویم.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند پرسپولیس با روزهای اوج فاصله دارد، خاطرنشان کرد: پرسپولیس همیشه خطرناک است. این تیم در خانه به دنبال پیروزی است و از جمله از حمایت هوادارانش برخوردار است. آنها بازیکنان تاثیرگذاری دارند و اگر در این دیدار اشتباه کنیم حذف می شویم. البته کادر فنی ما نکات لازم را برای پرسپولیس به ما گفت و سعی می کنیم بهترین عملکرد ممکن را در این دیدار داشته باشیم.

  ازدواج هنرمند ایرانی با دختر رویایی نقاشی / شوک در ترکیه + عکس

دیدگاهتان را بنویسید