پرسپولیس همچنان به هر دو جام امیدوار است

558319 خبر ناگهانی

مهدی شیری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرعه کشی اخیر پرسپولیس در لیگ برتر، قهرمانی این تیم در لیگ برتر را سخت کرده است اما فوتبال نتایج و اتفاقات غیرقابل پیش بینی دارد. تیم هنوز برای موفقیت قابل اعتماد است.

بیشتر بخوانید:

بیرانوند: حضورم در پرسپولیس مشخص نیست

وی تاکید کرد: اگر پرسپولیس مقابل هواداران امتیازی از دست ندهد شرایط آنها برای جبران فاصله تا بالای جدول خوب است اما تساوی نابهنگام در این دیدار معادلات را برای برد پرسپولیس سخت کرد اما ما همچنان لازم نیست ناامید شوید.”

بازیکن سابق سرخابی ها افزود: استقلال با از دست دادن دو بازیکن مهارت های فنی و فوتبالی خود را از دست داد و در طول فصل دوباره امتیاز از دست می دهد. با توجه به این مشکل، کسب 6 برد در 6 بازی باقی مانده پرسپولیس در لیگ می تواند این اختلاف را کاهش دهد.

شیری در خصوص تصمیم کمیسیون انضباطی پرسپولیس و گل محمدی به خبرنگار برنا گفت: واقعاً مضحک است که یحیی باید به اشد مجازات برسد، اما چنین رفتاری دور از چشم آقایان می ماند! این نظر مضحک و مغرضانه است. نظر من در مقایسه با رفتار سایر مربیان و احکام آنها.

پیشکسوت پرسپولیس به دیدار گل محمدی مقابل آلومینیوم در جام حذفی خاطرنشان کرد: جام حذفی شرایط متفاوتی با لیگ دارد و اولین اشتباه هر تیمی می تواند آخرین اشتباه این تیم باشد. در حال حاضر با حضور مهدی رحمتی شرایط آلومینیوم بهتر شده و فکر می کنم تقابل این دو تیم یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین دیدارهای این فصل فوتبال ایران باشد.

  این زن را بشناسید / کودکی را ربود + عکس

شیری گفت: پرسپولیس در شرایط فعلی در شرایط فنی خوبی قرار دارد و مواردی که باعث از دست دادن امتیاز در دیدارهای اخیر شده بیشتر به مشکلات روحی و روانی این تیم برمی گردد. در حال حاضر حفظ آرامش و تمرکز مهمترین عاملی است که می تواند پرسپولیس را در هر دو جام امیدوار نگه دارد. هنر کادر فنی و بزرگان پرسپولیس ایجاد این مشکل در تیم است و یحیی هنر حل مشکلات روحی و روانی تیمش را در ادامه مسابقات این فصل این تیم دارد.

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید