پرسپولیس نمی تواند از پول در بورس استفاده کند/ دلیل آن اعلام شده است

561652 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، پس از اینکه باشگاه پرسپولیس وارد بورس شد و درصدی از سهام این باشگاه را به هواداران ارائه کرد، مبلغی به حساب این باشگاه واریز شد که به گفته حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان 350 میلیارد تن است. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته این پول را برداشت و از آن استفاده کند.

ادامه مطلب

با پیگیری ها مشخص شد که مبلغ 350 میلیارد تومان به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شده است اما کارکنان این باشگاه همچنان قادر به برداشت این پول نیستند. دلیل این امر ودیعه ای است که باشگاه باید انجام دهد که هنوز اتفاق نیفتاده است.

باشگاه پرسپولیس باید حدود 3 میلیارد تن به حساب کارگزاری که کار عرضه پرسپولیس در بورس را انجام داده است، واریز کند تا بتواند 350 میلیارد تن را مصرف کند و برای مصارف مختلف هزینه کند. در همین راستا مدیران باشگاه پرسپولیس باید هفته آینده این مبلغ را به حساب کارگزاری واریز کنند تا مجوز استفاده از این پول را بگیرند.

اولویت مدیران باشگاه پرسپولیس برای استفاده از این پول، پرداخت بدهی هاست که باعث شده مشکلات مالی باشگاه را تحت الشعاع قرار دهد. از سوی دیگر با تشکیل کارگروه اقتصادی متشکل از مدیران اقتصادی و بانکی کشور باید راه های درآمدزایی مشخص شود تا باشگاه پرسپولیس از این پول برای درآمدزایی استفاده کند تا دیگر شاهد مشکلات مالی نباشند. .

منبع: فارس

  اینکه می گویند پرسپولیس لاغر شده، مضحک است

دیدگاهتان را بنویسید