پرسپولیس لیدر فوتبال ایران/ جدیدترین رده بندی تیم های فوتبال باشگاهی جهان

535314 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، بر اساس آخرین رده بندی تیم های باشگاهی فوتبال جهان که امروز (27 اردیبهشت) از سوی سایت پایگاه فوتبال اعلام شد، تیم فوتبال پرسپولیس در رده اول باشگاه های ایران قرار دارد.

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران با 1601 امتیاز و یک پله سقوط نسبت به رده بندی هفته گذشته پس از مدت ها به رده ششم آسیا سقوط کرد و با 11 پله سقوط نسبت به رده بندی قبلی جهان در رده 123 قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

تیم فوتبال استقلال قهرمان زودهنگام فصل فوتبال کشورمان با 1568 امتیاز بدون تغییر نسبت به رده بندی هفته گذشته در رده دوم فوتبال باشگاهی ایران باقی ماند. همچنین شاگردان فرهاد مجیدی با یک پله صعود نسبت به رده بندی قبلی به رده هشتم آسیا بازگشتند و با 14 پله صعود در رده 162 جهان قرار گرفتند.

تیم فوتبال سپاهان با 1513 امتیاز بدون تغییر نسبت به رده بندی قبلی سومین تیم برتر فوتبال ایران است. این تیم با 2 پله صعود نسبت به هفته گذشته در رده شانزدهم آسیا قرار دارد. مدال آوران طلای اصفهان با 24 پله صعود در رده 263 جهان قرار دارند.

در این رده بندی تیم های فوتبال فولاد، گل گهر سیرجان و تراکتور در رده های چهارم تا ششم فوتبال ایران قرار دارند.

بر اساس این رده بندی جایگاه 4 تیم اول آسیا نسبت به رده بندی قبلی تغییری نکرده است و تیم ژاپنی کاوازاکی فرونتال با 1686 امتیاز همچنان در صدر قرار دارد. پس از این تیم در جایگاه دوم و سوم الهلال عربستان با 1655 امتیاز و اولسان هیوندای با 1624 امتیاز قرار دارند. الدحیل قطر با 1623 امتیاز همچنان در رده چهارم قاره کهن قرار دارد. تیم جنبوک موتورز با 1604 امتیاز پرسپولیس را به رده پنجم آسیا رساند.

  حذف ارز دولتی یک تکلیف قانونی است

در رده بندی جهانی جایگاه 5 تیم برتر نسبت به رده بندی قبلی تغییری نکرده است و لیورپول با 2077 امتیاز همچنان در صدر جدول قرار دارد. پس از سرخپوشان انگلیسی، تیم منچسترسیتی با 2011 امتیاز در رده دوم قرار دارد و رئال مادرید با 1982 امتیاز سوم و بایرن مونیخ با 1955 امتیاز در رده چهارم قرار دارند. اینترمیلان با 1913 امتیاز پنجمین تیم برتر باشگاهی جهان است.

پورتو با مهدی طارمی با 2 پله سقوط در رده دوازدهم، لورکوزن با تیم سردار آزمون با یک پله صعود در رده هجدهم و فاینورد با علیرضا جهانبخش با 3 پله سقوط در رده چهل و چهارم قرار دارند.

10 تیم برتر فوتبال باشگاهی جهان:

لیورپول
شهر منچستر
رئال مادرید
بایرن مونیخ
اینترمیلان
آژاکس
چلسی
بارسلونا
میلان
پاری سن ژرمن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید