پرسپولیس در جذب چه بازیکنانی ناکام ماند؟

566380 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز محمد محبی ملی پوش سابق سپاهان که فصل گذشته در تیم پرتغالی سانتا کلارا بازی می کرد، پس از اینکه یکی از گزینه های اصلی پرسپولیس در ابتدای فصل بود، قرار است به استقلال بپیوندد.

حضور این بازیکن در ترکیب آبی پوشان تهرانی باعث شد بازیکنانی که در لیست سرخ پوشان بودند اما راهی تیم دیگری شدند را مرور کنیم. اتفاقی که در فاصله کمتر از 10 روز مانده به شروع لیگ بیست و دوم، پرسپولیس را در چند پست بی ستون کرد.

بیشتر بخوانید:

خیلی ها پرسپولیس را به خاطر بازیکنانی که قرارداد بسته اند، برنده نقل و انتقالات این فصل می دانند و حتی به این تیم لقب کهکشانی داده اند، اما قرمزها نتوانسته اند بیش از آنچه که قرارداد بسته اند، بازیکن جذب کنند.

میلاد زکی پور با پرسپولیس مذاکره می کند تا خودش را بپوشاند. این در حالی است که هجمه های زیادی علیه انتقال این بازیکن صورت گرفت و در نهایت خواسته های نابجای او باعث شد تا پرسپولیس او را محدود کند.

امید به نورافکن ها با سپاهان هم قرارداد بسته بود. پرسپولیس به دنبال شرایط برای جذب او بود اما در نهایت نتوانست او را جذب کند.

میلاد محمدی مدافع چپ ایرانی آ.ک آتن نیز در فهرست نهایی گل محمدی قرار داشت، اما جذب او تکمیل نشد. محمدمهدی احمدی از نفت مسجد سلیمان به عنوان دفاع چپ به تعداد شاگردان گل محمدی اضافه کنید.

احمد نوراللهی; پرسپولیس امیدوار بود او را به تهران بازگرداند اما جاردیم سرمربی جدید شباب الاهلی اعلام کرد که این بازیکن را می خواهد و در نتیجه بازگشت او به این تیم رد شد.

  تست تاج عبادت کنندگان اربعین چقدر مثبت است؟

محمد خدابندلو او که با درخشش در تیم مهدی تارتار در ذوب آخان به یکی از تکنیکی ترین چهره های فصل قبل تبدیل شد، از آن دست بازیکنانی بود که در نهایت پرسپولیس و استقلال را دور زد و راهی گل گهر شد.

یاسین سلمانی کاپیتان تیم امید ایران جزو بازیکنانی بود که گل محمدی می خواست به خدمت بگیرد اما این بازیکن در سپاهان ماند.

مهدی هاشمی نژاد یکی از عوامل مهم ماندن نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر و شرایط سنی او باعث شد گل محمدی بر جذب او تاکید کند. اما او به سمت تراکتور رفت.

محمد محبی او جزو اولین نفراتی بود که در لیست پرسپولیس قرار گرفت. باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط جذب این بازیکن از تیم پرتغالی جویا شد اما گفته می شود محبی در نهایت اعلام کرده است که می خواهد در فوتبال اروپا ادامه دهد اما حالا پیشنهاد استقلال او را برای بازگشت به ایران وسوسه کرده است.

سجاد شهبازادا بازیکن دیگری هم بود که پرسپولیس نزدیک بود با او قرارداد ببندد اما در نهایت ترجیح داد به استقلال برگردد.

گادوین مانچا، آقای گل فصل گذشته برای لیگ برتر مذاکره کرد اما در مس رفسنجان ماند. هرچند پرسپولیس مذاکرات جدی را با این بازیکن آغاز کرده بود.

رضا اسدی گل محمدی ابتدا در لیست مازاد قرار داشت اما محرومیت احمد نورالهی و محمد خدابندلو باعث شد گل محمدی تغییر پست دهد اما شرایط عجیب این بازیکن او را از ترکیب قرمزها دور کرد.

امیر شهیم پدیده لیگ دسته اول حتی در باشگاه پرسپولیس هم ظاهر شد اما گل خورد.

  عکس آخرین توله سگ از "ایران"

به غیر از این بازیکنان ایرانی، چند بازیکن خارجی هم دوست دارند کاسیانو هم آنها در لیست گل محمدی بودند که هر کدام بنا به دلایلی با پرسپولیس مخالفت کردند و پرسپولیس به دلیل زیاده خواهی بعد از عهدنامه داخلی، هر چند با برخی از آنها موافقت کرد، آنها را محروم کرد.

پرسپولیس تاکنون علیرضا بیرانوند، مرتضی پور علیگنجی، جورجی ولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، محمدمهدی احمدی، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی و سعید صادقی را به خدمت گرفته است و بازیکنانی از تیم امید نیز به ترکیب بزرگسالان اضافه شده اند. هنوز در پست های دفاعی چپ. هافبک دفاعی و مهاجم نیاز به بازیکنان دارند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید