پرسپولیس بلد است چگونه برنده شود

557854 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، این روزها رقابت های لیگ بیست و یکم به اوج خود رسید که پرسپولیس در بیست و یکمین بازی فصل با نتیجه 2 بر صفر مغلوب صنعت نفت آبادان شد و در یک دوره از مسابقات با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد. 9 هفته مسابقه فاصله تا بالای جدول به 6 امتیاز می رسد.

بیشتر بخوانید:

اعتراض پرسپولیس به برنامه هفته بیست و چهارم لیگ برتر

حامد کاویان پور از بازی با صنعت نفت، دلایل سقوط پرسپولیس، شانس قهرمانی و … می گوید که در ادامه می خوانید:

کار سختی بود اما پرسپولیس بلد است چگونه برنده شود

بازی با صنعت نفت چگونه بود؟

این شکست در آن زمان واقعاً بد بود. او سخت کار کرد، اما هنوز هیچ چیز تمام نشده بود. 9 هفته باقی مانده است و تا هفته آخر ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد.

بازی خوبی را دیدیم اما گل نابهنگام و بد پرسپولیس شرایط را کمی تغییر داد.

سپس، تا زمانی که تیم به هوش آمد، کل صنعت به دفاع آمدند و سخت تلاش کردند تا باخت را جبران کنند. گل دوم که کار را تمام کرد.

کار سختی بود اما پرسپولیس بلد است چگونه برنده شود

دلیل این شکست چه بود؟

صنعت بازی دفاعی واقعا خودنمایی کرد، از طرفی پرسپولیس هم بدشانس بود. چون بازی به خصوص در نیمه دوم کاملا در اختیار تیم بود. یک ستون و چند موقعیت خطرناک. دروازه بان حریف هم انگیزه داشت و همه این عوامل دست به دست هم داد تا این اتفاق بیفتد.

برای جلوگیری از تکرار این اتفاق چه باید کرد؟

  تلگرام قطع شد

بزرگ ترین تیم های دنیا هم می بازند اما باید از این بازی درس بگیریم تا این اشتباهات تکرار نشود. رقابت برای قهرمانی لیگ فشرده است و نباید به راحتی امتیازات را از دست داد.

کار سختی بود اما پرسپولیس بلد است چگونه برنده شود

رقابت برای قهرمانی و فاصله 6 امتیازی پرسپولیس تا بالای جدول را چگونه می بینید

واقعا کار سختی بود اما پرسپولیس بلد است چگونه برنده شود. هنوز امکانات زیادی وجود دارد. برای موفقیت و پیروزی برای ششمین فصل متوالی لازم نیست امتیاز از دست بدهیم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید