پرسپولیس باید درباره لوکادیا شفاف سازی کند

575248 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، گلمرضا فتح آبادی درباره تساوی 2 بر 2 استقلال و پرسپولیس در دربی 2019 گفت: مشکل دربی این بود که بازی بدون تماشاگر برگزار شد. درست است که پرسپولیس مشکلاتی داشت اما همین مشکلات باعث شد گل محمدی با عصا راه برود. سرمربی پرسپولیس با توجه به غیبت دیاباته و لوکادیا مجبور شد از افرادی استفاده کند که اجازه شکست این تیم را ندادند. شاگردان گل محمدی برای کسب حداقل یک امتیاز بازی کردند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: گل محمدی مربی خوب و پخته ای است و می تواند از تاکتیک های مختلفی استفاده کند. به عنوان مثال، زمانی که هیچ ایرادی وجود ندارد، ضربات بلند و ناگهانی و ضربات آزاد و سانترهای از جناحین روی زمین می تواند موثر باشد. دیدیم وقتی ضربه ایستگاهی اعلام شد به خوبی از گلسیانی استفاده کردند و پرسپولیس گل خورد که تاکتیک خوبی بود.

این پیشکسوت فوتبال ایران همچنین گفت: از طرفی استقلال با ترکیب کامل خود آمد تا پرسپولیس را شکست دهد اما شاگردان گل محمدی می توانستند برنده این دیدار باشند. همانطور که استقلال به دنبال پیروزی بود و پرسپولیس می توانست از ضد حملات استفاده کند.

فتح آبادی در پاسخ به اینکه لوکادیا یک روز قبل از دربی به کشورش بازگشت و کار پرسپولیس را سخت کرد، گفت: شاید برنامه هایی برای خروج لوکادیا از ایران وجود داشت که نمی دانیم دقیقا چیست. به نظر من، باشگاه پرسپولیس در این مورد به خوبی روشن نشده است. مردم باید بدانند چه اتفاقی افتاد که این بازیکن 24 ساعت مانده به دربی ناگهان کشور را ترک کرد. درویش می تواند در این مورد زیاد صحبت کند. به هر حال به نظر من 100 درصد باشگاه مقصر این اتفاق است.

  توصیه هایی که در آستانه تغییر فصل باید به آنها توجه کنید

وی در پایان با اشاره به کیفیت جام جهانی 2022 قطر تصریح کرد: در جام جهانی دیدیم که چه اتفاقی افتاد و مردم صد سال دیگر فینال را به یاد خواهند آورد. حالا فدراسیون می تواند مربیان داخلی را به خارج از کشور بفرستد تا دانش آنها را بالا ببرند یا مربیان خوبی بیایند و در ایران درس بخوانند. اگر این کار انجام نشود به مربیان داخلی ظلم می شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید