پرسپولیس باید بازیکنان بهتری جذب می کرد

562550 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، پایان رأفت در خصوص شکست پرسپولیس مقابل سپاهان و قهرمانی استقلال در لیگ برتر، گفت: ابتدا به هواداران این تیم به خاطر پیروزی استقلال تبریک می گویم. چون امسال تیم خوبی داشتند و از اول فصل مشخص بود که برای قهرمانی می جنگند اما به هر حال این را هم در نظر داشته باشید که پرسپولیس رکورددار قهرمانی لیگ است. متاسفانه در دو سه سال اخیر پرسپولیس ستاره هایش را از دست داده و بازیکنانش جذب قهرمانی های خارجی شده اند. در این سال ها بازیکنانی چون بیرانوند، طارمی، شجاع، علیپور، کنعانی زادگان، محرمی و …. از پرسپولیس رفتند و این تیم از ستاره خالی شد. از این دست اتفاقات در فوتبال زیاد است اما پرسپولیس همیشه قهرمان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: پرسپولیس امسال هم برای قهرمانی می جنگد و حتی در بازی دیشب مقابل سپاهان تا آخرین لحظه روحیه جنگندگی داشت و واقعا حیف شد که این تیم پیروز نشد. به نظر من پرسپولیس باید بازیکنان بهتر و باهوش تری جذب می کرد. تیم امسال مشکلات زیادی داشت و تغییرات سرمربی کار را سخت کرد. امیدوارم یک تکانی بزرگ در پرسپولیس ایجاد شود و ببینیم این تیم چگونه قدرت سابق خود را به دست می آورد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه نقش کادر فنی این تیم را در اتفاقات این فصل چگونه ارزیابی می کنید، گفت: باید اذعان داشت که برانکو توانست تحول بزرگی در پرسپولیس ایجاد کند و سیستم های زیادی را در این زمینه جا گذاشت. ساختار خوب، چون فوتبال ایران را خیلی خوب می شناخت و با روحیات پیشکسوتان و بازیکنان شما آشنا بود. پرسپولیس: در آن زمان 70 درصد تیم ملی را پرسپولیسی ها تشکیل می دادند، اما متاسفانه تعداد بازیکنان خیلی کم بود. ستاره های فوتبال ایران و دیدید که حضور بازیکنان ازبکستانی و تاجیکستانی نتوانست گره از مشکلات پرسپولیس بگشاید.

  نمایندگان دلسوز هم نمی دانند چه چیزی را امضا و تایید می کنند!

رأفت گفت: در فوتبال ایران شرایط به گونه ای است که مربی وقت زیادی نمی گذارد. چون قدرت فن ها کم است. استقلال هم بعد از حدود 10 سال قهرمان شد و برای قهرمان شدن به عوامل زیادی نیاز دارید. زمانی که سردار آجورلو به استقلال آمد به دوستان استقلالی ام گفتم امسال سال خوبی را سپری می کنید چون سردار آجورلو مدیری با تجربه است که باشگاه خوبی را اداره می کند. البته باید بگویم یحیی گل محمدی هم مربی توانمندی است و هواداران و پیشکسوتان نباید او را بی منطق بزنند. فکر می کنید در صورت استعفای یحیی گل محمدی چه اتفاقی می افتد؟

وی در پاسخ به این سوال که آیا هواداران پرسپولیس در هفته های اخیر و به خصوص شب گذشته در فضای مجازی خواستار استعفای کادر فنی شده اند و نظر شما در این باره چیست، گفت: همانطور که گفتم برای قهرمان شدن ابزارهای زیادی لازم است. وقتی باشگاه بدون ستاره ها تمام می شود باید صبور باشید. اگر باشگاه یحیی برود و مربی خارجی بیاورد حدود 70 تا 60 میلیارد دلار نیاز است. این در حالی است که سرمربی خارجی برای آرامش به زمان نیاز دارد. به نظر من کادر فعلی باید تقویت شود، هرچند دستیاران یحیی همه خوب هستند، اما اگر یک دستیار خارجی خوب به این کادر اضافه شود، وضعیت بهتر می شود. لازم نیست احساساتی باشیم. چون او کاری جز ضربه زدن به تیم انجام نخواهد داد. هوادار حق دارد عصبانی باشد اما باید واقع بین باشد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

  موهای جلوی سر پریناز ایزدیار ریخت + عکس

دیدگاهتان را بنویسید