پرسپولیس باید از این وضعیت خارج شود

565479 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، رحیم یوسفی درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس تهران مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: پرسپولیس با روزهای اوج خود مقابل مس فاصله داشت و کادر فنی باید به این مشکل رسیدگی کند و تیم را به روزهای خوب خود بازگرداند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: انتظار نداشتیم پرسپولیس بعد از گلزنی برگردد. این عقب نشینی پرسپولیس این فرصت را برای مس ایجاد کرد تا با قدرت و انگیزه بیشتری برای جبران تلاش کند و در یکی دو صحنه واقعا خطرناک جلوی دروازه پرسپولیس را گرفت. خوشبختانه در نهایت این دیدار با پیروزی ما به پایان رسید اما پرسپولیس در این دیدار غیرمنتظره ظاهر شد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره مشکلات تیم گل محمدی در دیدارهای گذشته توضیح داد: چند هفته بود که تیم شادابی لازم را نداشت و این مشکل روی کار فنی تاثیر منفی گذاشت. درست است که مهمترین چیز کسب سه امتیاز بود، اما انتظار داریم پرسپولیس همیشه بالا باشد. پرسپولیس بازیکنان و مربیان حرفه ای دارد که باید حرفه ای تر عمل کنند و حتی اگر مشکل غیر فوتبالی برای تیم پیش بیاید، وقتی در مستطیل سبز قرار می گیرند فراموش می کنند و فقط روی فوتبال و مشکلات فنی تمرکز می کنند. پرسپولیسی ها باید به خود بیایند و شرایط را تغییر دهند. این در حالی است که اعضای کادر فنی که به مشکلات موجود در تیم نخبه کاملا واقف هستند باید هر چه سریعتر پرسپولیس را از خلأ فعلی دور کرده و مشکلات را حل کنند. این تیم بازیکنان خوبی دارد و حیف است که امسال نمی تواند قهرمان شود.

  مذاکرات باشگاه سپاهان با گزینه های خارجی

یوسفی در خصوص برخی مشکلات فنی پرسپولیس در بازی های اخیر به خبرنگار بارنا گفت: به نظر من مردان خط هافبک پرسپولیس در چند بازی اخیر و مقابل مس نتوانستند مهاجمان و فاز تهاجمی این تیم را تغذیه کنند. خط هافبک در بیشتر دقایق این دیدار در اختیار پرسپولیس بود و بیرون بود و همین امر باعث شد مسی با اطمینان بیشتری به دروازه علیرضا بیرانوند حمله کند. به نظر من جای بازیکن شسدانگ الان واقعا در مرکز تیم خالی است. بازیکنی که با قدرت و تجربه می تواند پرسپولیس را در خط هافبک چه در دفاع و چه در حمله از زیر فشار حریف خارج کند. در بازی با مس هر زمان که هافبک ها تحت فشار مس قرار می گرفتند اشتباه می کردند و به نوعی در بیشتر دقایق این بازی خلاقیت و توپ و میدان در اختیار بازیکنان حریف بود که اصلا خوب نبود.

وی با تاکید بر تغییر رویه فنی و روحی روانی پرسپولیس در خصوص بازی مقابل ملوان در انزلی، خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید از این وضعیت خارج شود و در این میان مسئولیت و بار اصلی بر دوش کادر فنی است تا تیم. می توانید در شرایط جدید بازی کنید. در انزلی به زمین بروید و در کنار نتیجه خوب نمایش خوبی را برای همه هواداران خود به نمایش بگذارید.

منبع: برنا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید