پرسپولیس بازی راحتی در اصفهان ندارد

561652 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس در این روزها شرایط خوبی دارد، درباره وضعیت این تیم گفت: به نظر می رسد پرسپولیس در تعطیلات اخیر از نظر روحی و روانی بوده است. خوب. شرایط فنی شرایط بهتری نسبت به قبل پیدا کرد، مشکلی که در دیدار گذشته مقابل پیکان کاملا مشهود بود و در نهایت این آمادگی و شرایط خوب باعث شد تا تیم یحیی گل محمدی با ارائه عملکردی خوب به پیروزی ارزشمندی دست یابد و فاصله خود را کاهش دهد. از بالای جدول

بیشتر بخوانید:

وی تاکید کرد: پرسپولیس با ادامه روند خوبی که در پیش گرفته است می تواند برای ششمین فصل متوالی قهرمان شود. استقلال مقابل سپاهان امتیاز از دست داد و این اتفاق در دیدارهای بعدی نیز تکرار خواهد شد. من به پرسپولیس و توانایی های فنی آنها اعتقاد دارم و معتقدم این تیم شایسته قهرمانی در لیگ برتر است و فقط همه اعضای تیم و باشگاه باید مراقب حواشی باشند و اجازه حواشی ندهند در حالی که روزها و دیدارهای مهمی در پیش روی پرسپولیس است. مانع موفقیت می شوند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره رقیب قبل از سرخ پوشان افزود: ذوب آهن تیم خوب و ریشه ای است و با وجود اینکه در این فصل در نتایج مردد بود اما نشان داد یکی از سخت ترین تیم های لیگ برتر است که می تواند. برای هرکسی خطرناک باشد در کل پرسپولیس در اصفهان بازی آسانی نیست اما با توجه به توانایی های فنی بالای پرسپولیس و شرایط روحی و روانی خوبی که این روزها حاکم است به موفقیت تیم گل محمدی در اصفهان خوشبین هستم.

  ارمنستان برای بازگشایی مرز با ترکیه بدون پیش شرط اعلام آمادگی کرد

کرمانی با اشاره به حواشی هفته گذشته برای مجتبی حسینی و چالش های تکراری پیش روی مهدی تارتار در روزهای اخیر به برنا گفت: واقعا زشت و دور از ذهن است که این اتهامات را به دو مربی جوان و با اخلاق وارد کنند. حسینی و تاتار و سایر مربیان آبروی خود را بیش از هر چیز دوست دارند و این وصله ها به آنها نمی چسبد. کارنامه این دو مربی مشخص است و جزو مربیان ناب فوتبال ایران هستند و خیلی زشت است که فردی بخواهد اینگونه به مردم تهمت بزند. فوتبال ارزش قهرمانی با این همه بداخلاقی و تهمت را ندارد. در حال حاضر هم بازیکنان سابق پرسپولیس در لیگ برتر تمرین می کنند و هم بازیکنان سابق استقلال و خیلی زشت و دور از اخلاق است که خیلی راحت سرزنش شوند.

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید