پرسپولیس اگر مهاجم نگیرد دچار مشکل می شود

565598 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، احسان خرسندی با اشاره به تساوی تیم نوجوانان پرسپولیس در اولین دیدار رقابت های جوانان استان تهران، گفت: در این دیدار خیلی زود یک گل زدیم اما نتوانستیم بازی را خوب ادامه دهیم. البته باید به این مشکل اشاره کنیم.» معتقدم زمان بازی و شرایط ویژه بازی چمن مصنوعی به گونه ای بود که بدن بچه ها خیلی زود دچار افت شد و همین امر باعث شد تیم فوتبال فارس به گل برسد. گل در دقایق پایانی بازی و تساوی بازی.

بیشتر بخوانید:

وی در ادامه افزود: همانطور که اولین بازی قطعا انتظارات کادر فنی برآورده نشد و از بچه ها انتظار بیشتری داشتیم اما در بازی های لیگ برای فرسایش همیشه بازی اول سخت است و امیدواریم بتوانیم جبران کنیم. این نتیجه را در بازی های بعدی به دست آورده و شرایط بهتری در ادامه مسابقه داشته باشیم.

سرمربی تیم جوانان پرسپولیس با ابراز خرسندی از نقل و انتقالات تیمش و اردوی نوجوانان پرسپولیس، خاطرنشان کرد: در فصل نقل و انتقالات نفرات خوبی را جذب کردیم و قبل از شروع فصل اردوی خوبی در گرگان داشتیم. البته بازیکنان کمی در تیم ملی حضور دارند و این می تواند در طول فصل مشکل ساز شود اما سعی می کنیم جایگزین های خوبی برای بازیکنان تیم اصلی داشته باشیم.

وی افزود: تلاش ما این است که در جمع مدعیان قرار بگیریم و بتوانیم رتبه خوبی کسب کنیم و در عین حال زنگ خوبی برای تیم بزرگسالان داشته باشیم تا بازیکنان مستعدی را برای حضور در تیم آماده کنیم. تیم هایی مانند کیا، پیکان و … جزو مدعیان رده بندی جوانان هستند اما امسال با سوارکاران این گفتگو را دارم که پرسپولیس هم در این فصل به جمع مدعیان قهرمانی اضافه شده است.

  کاهش دوباره نرخ سود بین بانکی

خرسندی در خصوص وضعیت تیم بزرگسالان و نقل و انتقالات گفت: پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی جذب کرد و تیم از نظر چهره و شخصیت نسبت به سال گذشته بهتر است اما کمبود مهاجم برای تیم به شدت احساس می شود. طبق سیستمی که گل محمدی در پرسپولیس اجرا کرده است، این تیم به دو مهاجم آماده نیاز دارد که اولی به عنوان مهاجم قلابی و دیگری مهاجم نقطه‌ای و هدف‌دار است که مهاجمان نتوانستند انتظارات فصل قبل را برآورده کنند و نیاز به تقویت هجومی پرسپولیس در فصل جدید کاملاً مشخص است. با این تفاسیر و با وجود نفرات خوبی که در نشریات دیگر داریم، اگر 6 مهاجم اضافه نشوند، زحمات همه به هدر می رود و قطعا با مشکل مواجه می شویم.

بازیکن پرسپولیس در روزهای نه چندان دور پیش بینی جالبی از آینده پرسپولیس در این فصل داشت و در این خصوص خاطرنشان کرد: تغییرات همیشه زمان بر است و پرسپولیس در فصل جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست. پرسپولیسی ها با توجه به تغییرات شاید در ابتدای فصل شرایط ایده آلی نداشته باشند اما انتظار می رود در طول فصل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشند. پرسپولیس سال هاست که جزو مدعیان است و همه ما انتظار داریم که این اتفاق دوباره برای پرسپولیس و تیم با کسب نتایج خوب در صدر جدول بیفتد.

خرسندی در پایان به بازی پرسپولیس مقابل ذوب آخان اشاره کرد و گفت: همه بازی ها برای پرسپولیس مهم است، در چند فصل اخیر همه شاهد بودیم که تیم مهدی تارتار حریف سرسختی برای همه تیم ها است و امیدواریم پرسپولیس باشد. می تواند با قدرت شروع کند و دوباره در لیگ برتر پیروز شود.

  قهرمانی تیم فوتبال شاغل شرکت ملی صنایع مس ایران در مسابقات کارگران شرکت های جهانی

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید