پرسپولیسی ها بهتر از استقلال بودند/ تساوی عادلانه دربی 99

556477 خبر ناگهانی

سید مهدی سیدصالحی بازیکن پیشکسوت سرخ ها در خصوص عملکرد تیم های استقلال و پرسپولیس به خبرنگار ورزشی ایسکانیوز گفت: در همان ابتدا اکثر دوستان فوتبال معتقد بودند که با توجه به تعطیلی لیگ باید شاهد افت وزن باشیم. دربی اما تعطیلی لیگ باعث جذابیت آن نشد. بازی کاهش خواهد یافت.

وی ادامه داد: معمولا چند روز مانده به شروع دربی بازیکنان و کادر فنی استرس زیادی دارند و تماشاگران روی آنها تاثیر می گذارند اما در این دیدار هیچ کس نگرانی خاصی نداشت. شاید دلیل اصلی آن کمبود بیننده بود.

بازیکن پشتکوت مغرب با ابراز خرسندی از نتیجه بازی افزود: تساوی بهترین نتیجه دربی 99 بود زیرا هر دو تیم مستحق برد بودند. بنابراین تساوی یک نتیجه عادلانه بود.

ادامه مطلب

وی با انتقاد از تصمیم ساپینتو برای کنار گذاشتن روزبه قشمی گفت: ساپینتو می توانست بهتر از پس تعویض هایش بربیاید، استقلال با تعویض روزبه قشمی آسیب دید و تعویض های ساپینتو استقلال را عقب راند و از این نظر آبی ها ضربه خوردند. البته دروازه بان استقلال می توانست در دروازه بماند و در صحنه گل دوم پرسپولیس تصمیم اشتباهی برای جدایی نگیرد.

سید صالحی با تمجید از تعویض های یحیی گل محمدی گفت: تعویض های پرسپولیس بهتر از استقلال بود و محمد عمری که به جای امید عالیشاه وارد زمین شده بود عملکرد درخشانی داشت.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در دقایق ابتدایی بهتر به نظر می رسید و استقلال در اواسط نیمه اول به بازی برگشت، تصریح کرد: قرمزها حملات خوبی را آغاز کردند و استقلال در همان ابتدا کنترل بازی را از دست داد اما موفق شد به بازی برگردد. پایان نیمه تمام بازی را مساوی کرد.

  آموزش آشپزی / طرز تهیه خامه ترش

بازیکن پیشکوت پس از بررسی ترکیب استقلال معتقد است که ساپینتو می توانست به جای 2-4-4 از 1-4-1-4 استفاده کند و با این آرایش، استقلال موفق تر به نظر می رسید و شاید بازی را می برد.

وی در نهایت با نگاهی کارشناسی به عملکرد ولسیانی که موفق به زدن یک گل مقابل استقلال شد، گفت: ولسیانی اگرچه دو گل به ثمر رساند اما در خط دفاعی پوپولیس آنطور که باید درخشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید