پرداخت همزمان ارزشیابی معلمان و بازپرداخت حقوق قطعی شد / حکم ارزشیابی 715 هزار معلم صادر شد / مهلت ارائه مدارک اعلام شد.

به گزارش مستقل آنلاین؛ سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش دقایقی پیش از صدور حکم رتبه بندی 715 هزار معلم برای دریافت «مزایای رتبه بندی آموزشی معلمان» خبر داد و تاکید کرد: مسائل اداری مناطق و شهرستان های آموزشی موجب شده است. تا ساعت 18 امروز نسبت به صدور حکم مذکور برای بقیه افراد.

صادق ستاری فرد گفت: امور اداری مناطق و شهرستان های آموزشی تا ساعت 18 امروز فرصت دارند تا حکم رتبه بندی معلمان را برای دریافت «مزایای رتبه آموزشی معلم» صادر کنند.

وی افزود: در حال صدور دستور آموزش برای تمامی معلمان در این مرحله و برای آبان ماه هستیم. پس از صدور این احکام، یعنی بلافاصله از صبح فردا، صدور احکام قطعی را آغاز می کنیم.

وی با اعلام اینکه تا ساعت 14 و 10 دقیقه امروز برای 715 هزار نفر حکم تربیت معلم و برای 900 هزار نفر حکم بازپس گیری حقوق صادر شده است، گفت: هر دو افزایش همراه با همکاری برنامه و سازمان بودجه خواهد بود. این ماه پرداخت شد

ستاری فرد بار دیگر تاکید کرد: بخشداری ها باید تا ساعت 18 امروز نسبت به بقیه موارد مربوط به صدور رای قضایی و استرداد حقوق اقدام کنند. امروز صدور احکامی به پایان می رسد و به خزانه داری ارسال می شود تا با همکاری سازمان برنامه و بودجه، هم بازپرداخت حقوق و هم کمک هزینه تحصیلی معلمان مشمولان در این ماه پرداخت شود.

وی همچنین از تلاش شبانه روزی همکاران خود در روزهای اخیر برای صدور احکام معلمان قدردانی کرد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

بیشتر بخوانید:

اعلام اسامی مستمری بگیران و مستمری بگیران که حقوق آنها افزایش می یابد + جدول افزایش حقوق مستمری بگیران و مستمری بگیران در سال 1401.

جدول افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال جاری اعلام شد؛ بیش از 1 میلیون تومان برای اعاده حقوق + جزئیات واریز می شود

اضافه شدن یک ماه اضافه به حقوق بازنشستگان در واریز آبان ماه + جزئیات افزایش از 900 هزار تومان و بیشتر

در واتس اپ جدید برای خود پیام ارسال کنید!

اعلام قیمت تخم مرغ؛ هر شانه چقدر است؟ – قیمت تخم مرغ را با این عدد بدانید!

اتصال به واتس اپ امکان پذیر نیست

مجهزترین کوییک سایپا را ببینید! + تصاویر و مشخصات

حقوق مستمری بگیران به اضافه مبلغ اضافه یک ماه قبل افزایش یافت/ سپرده مستمری بگیران صندوق لشگری بیش از یک میلیون تومان افزایش یافت.

برای خرید پژو 207 از فردا ثبت نام کنید + جزئیات

شرایط و مبلغ وام خرید لوازم خانگی + آدرس ثبت نام اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید