پرداخت های متغیر و استقلال!

روز گذشته با حضور علی فتح الله زاده در زمین فوتبال مجموعه الخبال و صحبت هایی که با استقلالی ها انجام داد، احتمال از سرگیری تمرینات بازیکنان این تیم وجود داشت اما این اتفاق رخ نداد تا اینکه اعتصاب بازیکنان استقلال به عدد 48 رسید. ساعت. البته بازیکنان استقلال و در نهایت ساپینتو با دادن فرصت به باشگاه برای حل مشکلات مالی موافقت کردند، اما به دلیل صحبت ها و مذاکرات طولانی، بازیکنان تصمیم گرفتند به دلیل عدم تمرکز و جلوگیری از مصدومیت احتمالی، از تمرین خودداری کنند. به نظر می رسد بازیکنان استقلال از امروز دوباره تمرینات خود را آغاز کنند. به خصوص اینکه مدیرعامل استقلال با تصمیم درستی در این مورد حق را به بازیکنان تیمش داد و در مصاحبه با رسانه ها از آنها دفاع کرد و از همه مهمتر قبل از دربی به آنها قول حقوق همه بازیکنان را داد. به 40 درصد برسد.

نکته عجیب استقلال جدا از مشکلات مالی، پرداخت های متغیر به بازیکنان است! مبلغ قرارداد بازیکنان یک تیم چه در ایران و چه در سایر کشورها متفاوت است، اما رویه معمول رعایت انصاف و برابری در درصد پرداختی به بازیکنان است. مدیرعامل باشگاه استقلال در اولین جلسه با بازیکنان تاکید کرد: فکر می کردم همه بازیکنان یک درصد از باشگاه گرفته اند، اما آنچه دیدم متوجه شدم برخی بازیکنان 30 درصد، برخی کمتر از 10 گرفتند. ٪ و برخی بازیکنان هم حقوق نگرفتند!” همین مشکل به تنهایی برای شکستن یک تیم و ایجاد دودستگی در تیم کافی است. فوتبالیست ها مانند حلقه های یک زنجیر هستند و یکی از حلقه ها را نمی توان حذف کرد. مهاجم گل می زند. گل، اما اگر پاس دروازه بان به مدافع نباشد، آیا توپ به مهاجم می رسد؟

  ایران همیشه با خطر تجزیه مواجه است

علی فتح الله زاده با وجود مشکلات مالی برای حل همین مشکل در استقلال گام بلندی برداشت چرا که در این صورت اگر مشکل مالی در تیم پیش بیاید برای همه خواهد بود نه فقط یک گروه.

دیدگاهتان را بنویسید