پرداخت لحظه ای قبض به حساب “پل” در بانک صادرات ایران

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، با اتصال این بانک به سامانه بریج، امکان تسویه حساب خرد فوری تا سقف 5 میلیون ریال در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل برای مصرف کنندگان فراهم شد. این سامانه که از الزامات استانداردهای ایمنی، ریسک و کاهش هزینه پیروی می کند، همیشه در دسترس بوده و امکان واریز فوری به حساب ذینفع در کلیه حساب های بانک صادرات ایران را فراهم می کند. اگرچه سیستم پل شباهت زیادی به سیستم پایدار دارد، اما تسویه وجوه در این سیستم به صورت آنی است. طبق دستورالعمل بانک مرکزی، سقف 2 میلیون ریالی سامانه پل تاکنون تصویب شده و دویست درصد مبلغ حواله و حداقل پنج هزار ریال برای آن پیش بینی شده است. سقف دستور پرداخت پل هم اکنون 4 میلیون ریال از طریق بنادر غیر حضوری و حداکثر 2 میلیون ریال در شعب است.

درگاه های مجاز ارائه سیستم بریج در بانک صادرات ایران شامل شعب، اینترنت بانک و موبایل بانک (نسخه تحت وب، اندروید و iOS) می باشد. برای این کار باید در سامانه همراه بانک و در قسمت حواله وجه پس از وارد کردن شماره شبانه مقصد، «نوع حواله شبا» را از حالت پیش‌فرض «پایا / ساتنا» به «حواله آنی (پل)» تغییر دهید. .

برای استفاده از قابلیت انتقال وجه از سامانه بریج با بانک صادرات ایران، نصب نسخه جدید (نسخه 4.1.2) این نرم افزار که از طریق سایت بانک به نشانی www.bsi.ir در دسترس است، ضروری است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سامانه امکان استعلام وضعیت حواله ها و اطمینان از واریز وجه به حساب ذینفع می باشد. «تاییدیه دریافت حواله» در سامانه اینترنتی بانک صادرات ایران در دسترس مشتریان است. وجود کد شهاب معتبر برای طرفین معامله در این سامانه (پرداخت کننده و گیرنده) ضروری است.

  مونا دختر عبدالحمید ریگی از فرزند شوهرش می گوید/فیلم

دیدگاهتان را بنویسید