پایان قرارداد محمدحسین کنعانی زادگان با الاهلی قطر

هفته آخر لیگ ستارگان قطر است و اکثر تیم های حاضر در این رقابت ها در دو روز اخیر به مصاف هم رفته اند.

تیم الاهلی دوحه با همراهی مدافع تیم ملی ایران شب گذشته آخرین دیدار خود را مقابل تیم الدحیل انجام داد و با انجام بیست و دومین دیدار به کار خود در این دوره از رقابت ها پایان داد. پایان بازی های الاهلی به این معناست که کار محمدحسین کنعانی زادگان نیز با این تیم به پایان رسیده است چرا که قرارداد مدافع تیم ملی ایران با سبزپوشان قطر یک ساله است و اکنون باید قرارداد جدید منعقد شود. برای ادامه امضا کرد.

کنعان که فصل گذشته را در دوحه سپری کرد، در بازی های زیادی به عنوان یکی از مدافعان ثابت الاهلی و البته تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته است و می توان گفت سال پرکاری را پشت سر گذاشت. البته کیفیت بالا و نوسانات کم مدافع تیم ملی ایران باعث شد تا علاوه بر موافقت مسئولان الاهلی برای تمدید قرارداد، چندین پیشنهاد دیگر نیز به او ارائه شود.

محمدحسین کنعانی زادگان که از زمان کی راش پشتوانه دفاع ملی بوده است. مدافع سابق پرسپولیس علاوه بر حضور در تمامی دیدارهای تیم ملی در یک سال گذشته، در 20 بازی از 22 بازی الاهلی در لیگ ستارگان قطر نیز حضور دارد.

اگرچه او هنوز در مورد تیم آینده خود اظهار نظری نکرده است، اما شانس زیادی برای ادامه فوتبال در فصل آینده وجود دارد. احتمال بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان به ایران و تیم پرسپولیس، تمدید قرارداد با الاهلی یا توافق با یک تیم دیگر از ایران یا خارج از کشور، گزینه ای است که باید طی چند هفته آینده یا حداقل تا پس از پایان این دیدار انجام شود. مسابقات تیم ملی نوروز منتظر تحقق یکی از آنها باشیم.

  گزارش زنده؛ استقلال 0-0 ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید