پاسخ منفی به مهاجم برزیلی پرسپولیس

با این حال سرمربی پرسپولیس می خواهد یک مهاجم خارجی خوب را برای نیم فصل دوم به ترکیب خود اضافه کند. از این رو یحیی گل محمدی همکاران خود را موظف کرد تا عملکرد چند مهاجم خارجی را زیر نظر داشته و بهترین گزینه ها را در بین آنها به او معرفی کنند تا در صورت تایید یحیی، مدیران پرسپولیس با این افراد مذاکره کنند.

در میان گزینه هایی که مورد تایید فنی قرار گرفتند، یک مهاجم برزیلی که به نظر می رسید رزومه خوبی داشته باشد برای مذاکره و عقد قرارداد به مدیران پرسپولیس معرفی شد. در حالی که باشگاه پرسپولیس مقدمات اولیه مذاکره با یحیی گل محمدی مهاجم برزیلی را مهیا کرده بود اما این مهاجم در همان ابتدای کار پاسخ منفی به قرمزها داد و به نظر می رسد شرایطی که برای لوکادیا به وجود آمده باعث شده این برزیلی مهاجم خارج از مذاکره با پرسپولیس مردم باید متوقف شوند. در واقع این مهاجم برزیلی با علم به دلایل جدایی لوکادیا حاضر به مذاکره جدی با پرسپولیس نشد و در همان ابتدای کار به مدیران پرسپولیس پاسخ منفی داد.

یورگن لوکادیا که در مدت کوتاه حضورش در پرسپولیس 6 گل به ثمر رساند، دو روز مانده به دربی اردوی این تیم را ترک کرد و در ادامه قراردادش را فسخ کرد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین اعلام کرد که بحث لوکادیا نه ورزشی بوده و نه مالی حتی به گفته مدیران پرسپولیس دستمزد این بازیکن زودتر از موعد مقرر پرداخت شده تا بهانه ای برای جدایی او نباشد اما این هم نتیجه نداد و بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل از این تیم جدا شد.

  سیل چگونه ما را غافلگیر می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید