پاسخ تند کی روش به توهین یورگن کلینزمن به ایران: استعفا! + عکس

به گزارش مستقل آنلاین؛ کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به بی احترامی یورگن کلینزمن به بازیکنان و تیم ملی ایران در صفحه شخصی خود نوشت:

یورگن عزیز! تو همیشه من را کارلوس صدا می‌کردی، پس حدس می‌زنم باید تو را یورگن صدا کنم. با اینکه منو نمیشناسی ولی با تعصب شخصیت منو زیر سوال بردی.

برای کاری که در زمین فوتبال انجام دادی، مهم نیست چقدر به تو احترام می گذارم، اما این داستان ها درباره فرهنگ ایران، تیم ملی فوتبال ایران و بازیکنان من مایه شرمندگی فوتبال است. هیچکس نمی تواند به وحدت ما آسیب برساند زیرا این مسائل در حد ما نیست، حتی اگر هم باشد، می خواهیم شما را به عنوان مهمان به اردوی تیم ملی دعوت کنیم. با بازیکنان ایرانی آشنا شوید و از آنها در مورد ایران، مردم ایران، شاعران و هنرمندان، جبر (ریاضی) و فرهنگ هزاران ساله ایرانی یاد بگیرید و از بازیکنان ما بشنوید که چقدر فوتبال را دوست دارند.

پاسخ سریع به توهین یورگن کلینزمن

ما به عنوان یک آلمانی آمریکایی درک می کنیم که شما از ما حمایت نمی کنید و مشکلی نداریم و علیرغم اظهارنظرهای توهین آمیز شما در بی بی سی که سعی کردید تلاش، فداکاری و توانایی های ما را زیر سوال ببرید، به شما قول می دهیم که هیچ مشکلی نداریم. قضاوت در مورد فرهنگ، ریشه و پیشینه شما و ما همیشه پذیرای شما در میان خود هستیم.

در همین حال، ما می خواهیم تصمیم فیفا در مورد موقعیت شما به عنوان عضوی از تیم تحقیقات جام جهانی را ببینیم زیرا انتظار داریم قبل از آمدن به اردوی ما از آن سمت استعفا دهید.

  رتبه مهر آفرین چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید