پاسخ الیاس کلیباف به دامادش که مدعی خرید ملک در ترکیه است

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز؛ در پی ادعای برخی رسانه های سعودی و یکی از نمایندگان سابق مجلس مبنی بر خرید این ملک توسط داماد رئیس مجلس در ترکیه، الیاس کلیباف در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، این موضوع را رد کرد. طبق اسناد منتشر شده

وی گفت: توسعه دهندگان به دروغ اخباری مبنی بر خرید ملک در ترکیه منتشر کرده اند که امضای همه آنها جعلی است. جعل آنقدر دست و پا گیر بود که حتی خانواده آقای بحیرایی که مدارک آنها به زبان لاتین نوشته شده بود، اشتباه بودند و با گذرنامه اصلی مطابقت نداشتند.

الیاس کلیباف تاکید کرد: احتمالاً نام پدر آقای بحیرایی در اطلاعات شخصی ایشان پیدا شده است که در ادامه نشان می دهد تخریب یک پروژه بوده در حالی که ایشان هنوز برای خرید ملک به ترکیه نرفته بودند. معلوم است که برای نابودی آقای کلیباف یک سری دروغ جمع کرده اند.

وی افزود: هرکسی به نام این افراد در ترکیه، این ملک را برای خود پیدا می کند اما اگر متفاوت باشد باید طبق قانون با آن برخورد شود. امضای این افراد و همچنین عبارت بحیرایی در گذرنامه متفاوت است و با آنچه در اسناد جعلی منتشر شده در تضاد است.

پاسخ الیاس کلیباف به دامادش که مدعی خرید ملک در ترکیه است

رئیس مجلس درباره برخی احتمالات شکایت از وحید اشتری گفت: آقای اشتری در این خصوص ابتدا باید توسط دستگاه های امنیتی پشت پروژه ای که از آن استفاده می کند مشخص شود. شکایت از اشتری آدرس اشتباهی است و تعیین تکلیف به شبکه اصلی طراح این پروژه را غیرممکن می کند.

  قاتل همسرش را به طرز وحشتناکی کشت و خانه را منفجر کرد

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید