پارکینگ بهشت ​​حضرت زهرا (س) رایگان است

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت ​​حضرت زهرا (س)، سعید گازانفری، مدیر عامل سازمان بهشت ​​حضرت زهرا (س) با اعلام این خبر گفت: با تصویب هیئت مدیره سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س)، ساختمان اروجیان در قسمت شمال غربی مجموعه از ابتدای دهه فجر خالی بوده است.

وی افزود: تبدیل سازمان درآمد عادی به سازمان درآمد خدماتی، تسهیل در کار و کاهش بار خانواده های داغدار از اهداف تیم مدیریت جدید سازمان بهشت ​​حضرت زهرا سلام الله علیها و در راستای تحقق بخشیدن به خواسته ها است. خدمت بی منت و رهنمودهای شهردار محترم تهران.”

غضنفری افزود: پارکینگ مجتمع اروجیان روزانه 1500 خودرو پذیرش می کند و تیم مدیریتی جدید در راستای اجرای سیاست های اعلام شده برای کاهش حداکثری هزینه های مرتبط با مجتمع اروجیان، خدمات این پارکینگ را رایگان کرده است.

مدیرعامل سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س) افزود: تجهیز این پارکینگ به پلاک خوان و همچنین دوربین های مدار بسته و تشدید بحث نظارت بر امنیت این پارکینگ از جمله اقدامات در نظر گرفته شده برای این مجموعه است.

گازانفری در خاتمه مردم عزیز تهران و مشتریان محترم را شایسته بهترین خدمات دانست و گفت: با وجود اینکه معتقدیم هنوز تا رسیدن به حق این عزیزان فاصله داریم، اما تمام توان، تلاش و دغدغه ما این است که «باید باید کارآمد و خدمتگزار باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که گامی کوچک در ارائه خدمات بی معنی برداریم.

  خداحافظی شرق آسیا با خودروهای بنزینی

دیدگاهتان را بنویسید