وی به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز منصوب شد.

546524 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی دکتر ارس رنجبران را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز منصوب کرد.

در متن بیانیه دکتر طهرانچی خطاب به آرش رنجبران آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز» منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود از تمامی توانمندی های معنوی و مادی و نیروی انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش مدیران دانشگاه در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی اجرا شده استفاده نمایید. راهبردهای نظام مدیریت اسناد دانشگاه اسلامی و ارتقای واحدهای دانشگاهی بر اساس محورهای زیر.

1- برقراری مبانی دینی و فرهنگی و توجه به آموزش همراه با آموزش به عنوان رکن اساسی سیاست های فرهنگی دانشگاه.

2- ارتقای کیفیت آموزش متناسب با نیاز جامعه در طرح آمایش سرزمین

3- افزایش سطح تحقیقات کاربردی و توسعه ای و استفاده بهینه از تحقیقات تحصیلات تکمیلی در حل مشکلات کشور در چارچوب طرح نظارت باز.

4- ارتقاء فرهنگ سازمانی و اجرای نظام اداری منعطف و ایجاد فرهنگ پاسخگویی و حفظ کرامت انسانی خانواده بزرگ دانشگاهی و ذینفعان آن.

5- افزایش بهره وری تمامی عوامل در چارچوب رسالت دانشگاه با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات با اجرای طرح های سرمایه گذاری برای بسترسازی نوآوری های فناورانه و اشتغال دانش بنیان اعضای خانواده بزرگ دانشگاه.

6- حفاظت از دارایی ها و سرمایه های دانشگاه با رعایت انضباط و مدیریت مالی و کاهش هزینه های غیر ضروری با تاکید بر استفاده از کالای ایرانی برای تقویت و حمایت از تولیدات داخلی.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

7- هدایت و هماهنگی ادغام بین زیرمجموعه های استان در چارچوب مأموریت ها، اهداف و مأموریت های دانشگاه در سطح ملی و استانی و نظارت بر حسن اجرای کار در این واحدها.

8- تعامل مؤثر و الهام بخش با هیأت امنا و مسئولان استانی و کمک به توسعه هوشمند منطقه ای استان بر اساس طرح آمایش دانشگاه.

امید است با اتکال به آستان مقدس وحدت در خدمت اسلام و مسلمین و اهداف مقدس جمهوری اسلامی باشید.

آرش رنجران، دکترای مکانیک، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلچی است. در کارنامه.

دکتر طهرانچی در نامه ای جداگانه از زحمات عزیز جوانپور هروی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذربایجان شرقی و واحد تبریز تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید