ولز سیستمی مشابه انگلستان دارد

573366 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، ایمان عالمی درباره شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس در اولین بازی جام جهانی اظهار داشت: با توجه به اینکه از قبل می دانستیم تیم انگلیس تیم قدرتمند و با استعدادی در جهان است. فوتبال اما بازیکنانی که بازی خوبی انجام دادند ما تیم ملی را مقابل این تیم ندیدیم. کی روش نسبت به دیدارهای قبلی تغییرات زیادی در ترکیب داشت. ترکیب در ابتدای مسابقه متفاوت بود و تیم ملی را به چالش کشید. سپس با مصدومیت بیرانوند، این تیم دچار بحران شد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: پس از آن تیم ملی بازی خوبی از خود به نمایش نگذاشت و در نیمه دوم کی روش تغییراتی را در ترکیب ایجاد کرد اما تاثیرگذار نبود و شکست را تشدید کرد.

این متخصص فوتبال در پاسخ به این سوال که مقصر این باخت کیست، گفت: نباید به دنبال مقصر باشیم. برخی از بازیکنان بیش از دو هفته بود که با هم بازی نکرده بودند. مثلا علی کریمی یک هفته قبل از بازی انگلیس به تیم ملی اضافه شد و فکیس بازی کرد. کی روش در دیدار مقابل انگلیس از سه مدافع استفاده کرد که چنین بازی قابل قبولی از خود نشان ندادند.

این بازیکن پیشکسوت فوتبال درباره دیدارهای بعدی تیم ملی ایران در جام جهانی تاکید کرد: بعد از این نتیجه کادر فنی باید از نظر روحی و روانی روی تیم ملی کار کند تا برای دیدار حساس مقابل ولز آماده شود. ولز سیستمی مشابه انگلیس دارد و بیشتر بازیکنانش در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند. تیم ملی ایران قطعا بازی آسانی مقابل ولز نخواهد داشت.

  ادعای عجیب روس ها درباره ماهواره ایران + فیلم

عالمی خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ایران هم دست کمی از فوتبال عربستان ندارد و در اولین بازی جام جهانی موفق شد آرژانتینی را که در 37 بازی شکست نخورده بود، شکست دهد. تیم ملی ما شایستگی های زیادی دارد. در ادامه مسابقه می توانند اشتباهات خود را مقابل ولز جبران کنند و به جام برگردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید