وضعیت مبهم پرسپولیس

در هفته چهاردهم لیگ برتر بیست و یکم و در دیدار تیم های پرسپولیس و شهر هودرو، عیسی القطر مهاجم سرخپوشان از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید. به گفته پزشکان این بازیکن باید زانوی خود را روی تیغ جراحان می گذاشت اما الحتر عمل نشد و به کادرفنی اعلام کرد مشکلش جدی نیست و می تواند برای پرسپولیس بازی کند. اما یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با چنین مشکلی مواجه نشد تا اینکه القطر 16 هفته در لیگ برتر شکست خورد.

این مشکل و درگیری ناشی از آن در نهایت باعث خوشحالی علیکیر از عملیات شد. او اواخر فصل گذشته اعلام کرد که در قطر تحت عمل جراحی زانو قرار خواهد گرفت اما به دلیل کمبود پول برای این عمل که بالغ بر 400 میلیون تن بود، در نهایت القطر در تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت. او در حال حاضر تحت فیزیوتراپی برای بهبودی است. البته طبق نظر پزشکان عیسی آل کثیر فصل آینده را تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر از دست خواهد داد و نمی تواند برای سرخپوشان به میدان برود.

حالا شنیده ها حاکی از آن است که در شرایط فعلی القطری که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است به احتمال زیاد در لیست تمدید شده سرخپوشان نخواهد بود. در شرایط فعلی در صورت توافق نام این مهاجم در نیم فصل دوم به لیست پرسپولیس اضافه می شود و در غیر این صورت باید تیم دیگری را برای خود انتخاب کند. از آنجایی که القطری در نیم فصل نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند و در صورت تمدید قرارداد، سهمیه بزرگسالان را جایگزین خواهد کرد تا زمانی که نتواند برای پرسپولیس به میدان برود. این موضوع باعث شد تا کادرفنی سرخپوشان نسبت به این بازیکن مردد شوند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

از طرفی پرسپولیس هنوز نتوانسته مهاجم مورد نظر را جذب کند و به همین دلیل وضعیت عیسی القطر به طور قطعی مشخص نشده است. اگر پرسپولیس بتواند مهاجم یا مهاجم مورد نظر خود را جذب کند، القطر بیش از هر زمان دیگری از پرسپولیس جدا می شود، اما باید تا پایان فصل نقل و انتقالات منتظر بمانیم تا سرخپوشان ببینیم آیا عیسی القطر یکی است یا خیر. آیا هلمحمدی در مقابل آنها مقاومت می کند یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید