وضعیت مبهم جلالی برای داربی

اگرچه این بازیکن اعلام کرده تا شروع دربی به شرایط بدنی کامل خواهد رسید اما هنوز پزشک تیم مجوز حضور این بازیکن در تمرینات گروهی را صادر نکرده است.

وی هنگام همراهی تیم ملی در دیدار مقابل آمریکا بر اثر برخورد با بازیکن رقیب از ناحیه زانو آسیب دید. به همین دلیل ابوالفضل جلالی نتوانست تیم استقلال را در بازی دوستانه با نفت مسجد سلیمان همراهی کند. البته او در روزهای اخیر به طور جدی تمرینات ویژه کادر پزشکی و بدنی این تیم را زیر نظر داشت تا هرچه زودتر مجوز حضور در تمرینات این تیم را بگیرد.

استقلال این هفته احتمالا سه شنبه و دقیقا یک هفته مانده به دربی یک بازی دوستانه دیگر برگزار می کند و تکلیف ابوالفضل جلالی در این دیدار مشخص می شود. اگر در این بازی به میدان برود یعنی می تواند آبی ها را در دربی همراهی کند اما در غیر این صورت باید دوباره منتظر بماند تا در ترکیب استقلال قرار بگیرد.

ریکاردو ساپینتو در غیاب ابوالفضل جلالی از جعفر سلمانی در ترکیب استقلال استفاده خواهد کرد. البته در هفته های منتهی به تعطیلی لیگ برتر، جعفر سلمانی مهره ثابت استقلال در پست دفاع چپ بود. ابوالفضل جلالی در دیدار استقلال و نساجی در سوپرجام که در کرمان برگزار شد به دلیل سرماخوردگی شانس حضور در تیم استقلال را از دست داد.

  خواص فلفل سیاه برای سلامتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید