وضعیت باشگاه استقلال بحرانی نیست

560364 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، جواد کراب، پیشکسوت و عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین دوره حضور این تیم در لیگ برتر و برخی اتفاقات مرتبط با آن صحبت کرد. گاراب ضمن حمایت از مجیدی و بازیکنان استقلال از آنها خواست آرامش خود را حفظ کنند و اعتماد به نفس خود را تقویت کنند تا موفقیت خود را به عنوان قهرمانی افزایش دهند. مشروح این گفتگو را در ادامه می خوانید.

بیشتر بخوانید:

سعی نکنید شرایط استقلال را بحرانی کنید!

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با وجود اینکه نتیجه بازی برابر سپاهان بود و اختلاف امتیاز با پرسپولیس 2 امتیازی شد اما این دلیل بر بحرانی بودن شرایط تیم ما نیست. متاسفانه عده ای با بحرانی جلوه دادن شرایط می خواهند اعتماد کادر فنی و بازیکنان را سلب کنند.

در شرایطی با سپاهان مساوی کردیم که این دیدار در خانه حریف اول بود، دوم اینکه میزبان با پنالتی به ما گل زد و از همه مهمتر سپاهان در بازی بود و از لیگ قهرمانان برگشته بود در حالی که استقلال در بازی نبود. اصلاً در همین شرایط استقلال فرصت خوبی داشت تا سپاهان را شکست دهد اما متاسفانه توپ های مهاجمان گل نشد.

استقلال 4 به علاوه یک امتیاز از پرسپولیس جلوتر است و اگر استرسی وجود دارد باید برای جبران این امتیازها تلاش کند.

نصیحت فرهاد مجیدی

کراب خطاب به سرمربی آبی ها گفت: نقش مجیدی امروز مهم ترین است. او باید بدون توجه به این حرف و حدیث ها و زمینه های موجود، با خیال راحت کارش را انجام دهد و این اطمینان را به تیمش منتقل کند.

این استقلال بوی قهرمانی می دهد و کلید آن قهرمانی در دستان مجیدی است. او باید بداند که امروز همه پیشکسوتان و هواداران از او حمایت می کنند. حتی کسانی که در حمایت از مجیدی صحبت نمی کنند، ممکن است نتوانند صحبت کنند. به شخصه به عنوان یک پیشکسوت حاضرم برای حمایت از استقلال در هفته های اخیر دست به هر کاری بزنم و حتی اگر لازم شد به ورزشگاه بیایم و برای تیمم نان تست بزنم.

  مهمترین دلایل ناباروری مردان چیست؟

استقلال متعلق به همه است نه فقط یک نفر

پیشکسوت آبی پوش گفت: به مجیدی می گویم تیمی که امروز هدایت می کند متعلق به میلیون ها نفر است و مجیدی حافظ آن میلیون ها نفر است که قلبش برایشان می تپد. به همین دلیل مجیدی در این هفته های آخر حق اشتباه ندارد.

متأسفانه در هفته های اخیر شاهد اشتباهات متعددی در تیم بودیم وگرنه امروز قهرمان جام حذفی می شدیم و 9 امتیاز از رقبا بالاتر می رفتیم. امیدوارم این اشتباهات تبدیل به یک تجربه شده باشد و در هفته های آینده از این تجربه بهترین استفاده را بکنیم. در هفته های اخیر، تعدادی جابجایی و استفاده از تعدادی بازیکن صورت گرفته است که باید در هفته های باقی مانده تعدیل شوند.

پین، مصطفوی، گلمپور و بیژن (طاهری) کار خود را با مجیدی به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و ما در زمین تیمی پر از بازیکنان با کیفیت، با تجربه و با انگیزه داریم که در کنار تیم مدیریتی خوب، پکیج دارند. برای قهرمانی

برخی دوطرفه هستند

کراب خاطرنشان کرد: مجیدی باید بداند که امروز هرکسی که ظاهر خیرخواهانه ای دارد و یا مشخصا از خانواده استقلالی است نسبت به او خیرخواه نیست. برخی دو رو هستند و برخلاف آنچه وانمود می کنند، قهرمانی استقلال مانع آنها شده و امروز تلاش می کنند جلوی این قهرمانی را بگیرند. بسیاری از آنها آشکارا خودی هستند و پس زمینه آبی دارند. امروز روزی است که مجیدی باید دوست و دشمن را به درستی تشخیص دهد.

در مقابل، عموم مردم و اکثر پیشکسوتان به همراه خانواده خود برای استقلال تلاش می کنند. این تماشاگر پرتعداد از بردهای تیم خوشحال و از شکست ها ناراحت.

  افزایش تحرکات تروریست های داعش در سوریه

استرس را از تیم دور کنید

وی تاکید کرد: دو توصیه مهم برای آبی پوشان دارم. ابتدا قبل از شروع هر بازی تصور کنید که با یک گل از حریف عقب هستند و با این ایمان به زمین می روند. برای اشتباه داور یا حتی اشتباهات فردی احتمالی یک هدف تعیین کنید و استراتژی آنها را برای زدن چند گل از حریف مشخص کنید.

توصیه دوم من این است که از استرس دوری کنید، زیرا استرس امروز برای این تیم مانند سم است و هیچ چیز مانند استرس نمی تواند منجر به روند خوب بلوز شود.

شاهخودرو و هیچ تیم دیگری اینقدر استقلالی نیست

جواد کراب در خصوص دیدار روز دوشنبه استقلال مقابل شهر خودرو گفت: برخی می خواهند به این نکته اشاره کنند که چون شهر خودرو آخرین شانس خود را برای بقا امتحان می کند، این بازی برای استقلال شکست ناپذیر است. منکر این نیستم که این دیدار برای تیم مجیدی سخت است. اما نه اینکه مجبور نباشند برنده شوند. نه شهرهدی و نه هیچ تیم دیگری آنقدر قوی نیستند که این فصل استقلال را هدایت کنند.

بچه های تیم ما فقط باید بازی همیشگی خود را انجام دهند تا به راحتی با تفاضل گل بزرگ شهرهدی را شکست دهند و برای مسابقات آینده آماده شوند.

5 پیروزی متوالی ممکن است

هافبک سابق آبی ها تاکید کرد: در همین فصل مجیدی و شاگردانش موفق شدند یک بار 6 برد متوالی به دست بیاورند و اگر در پایان فصل هم این کار را تکرار کنند، عجیب نیست. مطمئنم بچه های ما می توانند در 5 بازی دیگر 5 بازی متوالی را ببرند و قهرمانی دلچسبی را ثبت کنند.

  شبنم قربانی در دست همسرش + عکس

اگر استقلال قهرمان شود همان طور که قول می دهم این اتفاق می افتد، در وهله اول مجیدی به خودش افتخار می کند و بالاتر از همه اعتبار می گیرد و در مرحله بعد این افتخار و لیاقت نصیب بازیکنان و مدیران خواهد شد. برای ما فقط خوشبختی می ماند. مجیدی باید با الگوبرداری از مربیان بزرگ و موفق امروز دنیا، ضمن حفظ آرامش و تمرکز، از کار اضافی دوری کند و با ارائه فوتبالی سالم و ساده، شانس قهرمانی تیمش را افزایش دهد.

درخواست تجدیدنظر نباید مزاحم رأی خود شود

یکی از اعضای سابق هیات مدیره استقلال در رابطه با بازگشایی پرونده بازیکن گابنی گل گهر گفت: از بازگشایی این پرونده تعجب می کنم. اصلا چرا باید این اتفاق بیفتد؟ آیا می توان پرونده ای را که در چند مرحله رسیدگی شده و رای آن تایید شده است از سر گرفت؟

هیات تجدید نظر نباید در این مورد رای خود را زیر پا بگذارد زیرا آنچه مسلم است قوانین جذب این بازیکن نقض شده است و هیات تجدیدنظر نباید قانون را زیر پا بگذارد. درست است که ما استقلالی هستیم اما در این مورد اصلا بحث استقلال نیست، بحث حفاظت از قانون است و قانون در این مورد محکومیت تیم گهر گهر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید