وزیر آموزش و پرورش از مردم عذرخواهی کرد

553489 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، یوسف نوری گفت: آموزش و پرورش با توجه به بافت گسترده و موثر جامعه همواره با ستاد مبارزه با مواد مخدر برای ترویج فرهنگ پیشگیری و پیشگیری از مواد مخدر در بین دانش آموزان در ارتباط بوده است.

بیشتر بخوانید:

وی تصریح کرد: ایران از این نظر نسبت به سرانه جهانی در وضعیت مطلوبی قرار دارد، اما با توجه به رواج مواد مخدر در بین جوانان با سرعت بالا، مراقبت ها نیز باید افزایش یابد. در حال حاضر اقدامات مختلفی در قالب طرح های مختلف از جمله دستیاران جوان با پیگیری مناسب در زمینه تربیت بدنی سلامت و جایگزینی برای آموزش فرهنگی در حال انجام است.

وی گفت: این اقدامات به منظور جذب دانشجو از طریق روش های غیرمستقیم و انجام رسالت دانشجویی یعنی. حرکت به سوی آموزش و پرورش».

نوری همچنین به اخبار و اطلاعات مختلف در رسانه های سمعی و بصری اشاره کرد و گفت: برخی اطلاعات مبنای علمی ندارد و اطلاعاتی در مورد میزان مواد مخدر در بین دانش آموزان وجود ندارد و اطلاعات موثق در این زمینه توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر جمع آوری و گزارش می شود. .” خواهد بود.

وی افزود: طبیعتاً با افزایش و افزایش جمعیت دانش‌آموزی، گاهی تصور می‌شود که اعتیاد افزایش یافته است. آمارهای رسمی باید در این زمینه بازنگری شود.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص ادامه افتتاح مدارس در سال تحصیلی جدید گفت: ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت هم اکنون مجوز افتتاح مدارس را صادر کرده و در سال تحصیلی جدید آموزش و پرورش را از سر می گیرد. خوشبختانه با افزایش بازگشایی مدارس تعداد تاج ها نیز کاهش یافته و خدای ناکرده با پایان این بحران آموزش و پرورش به همین شکل ادامه خواهد داشت.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

عذرخواهی وزیر از والدین

وی در خصوص تعطیلی مدارس پایتخت امروز در مقطع ابتدایی به برخی شرمندگی و سردرگمی والدین اشاره و خاطرنشان کرد: این تصمیم از سوی استانداری تهران، تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی به دلیل آلودگی هوا و غیره اتخاذ شده است. قبل از ورود به خدمت انجام شود.دانش آموز باشید و از اولیا عذرخواهی کنید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید