وزارت ورزش پیگیری کند بودجه استقلال کجا رفت؟

570640 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محمد نوری درباره شرایط پیش از دربی باشگاه استقلال گفت: خوشبختانه بازیکنان استقلال در شرایط خوبی هستند، در جام جهانی 3 بازیکن داشتیم که واقعا از نظر انگیزه و روحیه در شرایط خوبی هستند. دربی برای استقلالی ها 6 امتیازی خواهد بود و می توانند با پیروزی در این بازی پیش بیفتند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: باشگاه نباید قبل از دربی به حاشیه برود. باید بررسی کنند که پول دریافتی از تبلیغات محیطی و بورس کجا رفته است. گفتند طلب استراماهونی پرداخت شده است. حالا چه اتفاقی افتاده که گفته می شود بدهی بالای یک میلیون یورو است و اگر زودتر پرداخت نشود، باشگاه با کسر امتیاز و جریمه مواجه می شود؟ وزارت ورزش و مسئولان مربوطه باید رسیدگی کنند که این پول و درآمد باشگاه کجا می رود. مهم ترین نکته این است که آزورلو به وضوح اعلام کند که درآمد باشگاه در دوران مدیریتش به کجا می رود.

* وزارت ورزش باید ردیابی کند که بودجه استقلال کجا رفت

پیشکسوت سال های دور استقلال در خصوص دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: شرایط خوبی نسبت به سایر تیم ها داریم. سه ملی پوش ما شامل جلالی، چسمی و حسینی از نظر روحی و آمادگی در فرم خوبی هستند. پرسپولیس در خط دفاعی نقاط ضعفی دارد که استقلالی ها باید از آن نهایت استفاده را ببرند. مدیران استقلال باید از این پس به دنبال تمدید قرارداد باشند و مانع از خروج بازیکنان جوانی مانند ابوالفضل جلالی برای پیشنهادات وسوسه انگیز شوند.

  واکنش روسیه به پیام مرموز انگلیس به آمریکا

وی در این خصوص افزود: سابقه همکاری با فتح الله زاده را دارم و امیدوارم در دوران سلطنت وی بتوانیم عنوان قهرمانی و حتی ستاره سوم را کسب کنیم. باز هم لازم می دانم اعلام کنم که وزارت ورزش باید پیگیری کند که بودجه استقلال کجا رفت. به هر حال مدیریت برای انجام کارها نیاز به پول دارد و امیدوارم این نیاز برطرف شود تا بازیکنان تاثیرگذار از جمله محبی در تیم بمانند.

* فکر می کردیم کی روش کار ناتمام ایران را در جام جهانی تمام کند

نوری در خصوص تیم ملی و انتخاب یک مربی خوب و درجه یک برای نیمکت تیم ملی گفت: ما از ابتدا مقابل اسکوچیچ بودیم. اما نگفتیم چه زمانی باید بیاید. کی روش از نظر ذهنی و تاکتیکی 100 پله بالاتر از اسکوچیچ بود و احساس می کردیم با شناختی که از ترکیب تیم ملی دارد، می تواند کار ناتمام ایران در جام جهانی 2018 را با صعود از گروه B در جام جهانی به پایان برساند.

وی در پایان گفت: متأسفانه در شرایطی که تیم از قبل پیشرفت کرده بود، با باخت به آمریکا تمام رویاهای ما را نابود کردند. کی روش فاش کرد که او نیز یک دلال بوده و آمده است تا کمک مالی را برای خود و ذینفعانش چاپ کند. آنها باید مطالعه کنند تا بهترین مربی را انتخاب کنند زیرا ما کمتر از یک سال دیگر باید در جام ملت های آسیا شرکت کنیم و باید یک مربی ارشد بیاورند تا تیم را هدایت کند مثل الرارکی که 8 ماه روی نیمکت مراکش نشست. قبل و الان جزو 4 تیم برتر دنیا هستند. امیدوارم بهترین تصمیم را بگیرند و این بار در فوتبال بین المللی سرمان را بالا بگیریم.

  تولید روزانه بنزین در کشور افزایش می یابد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید