وزارت ورزش ورزشکارانی که سرود ملی نمی خوانند را با مومن جایگزین کند

اعتراضات اخیر در کشور که با واکنش برخی از ورزشکاران همراه شد، حضور تیم ملی ایران در مسابقات جهانی قطر را بیش از پیش حساس کرد. از نخواندن سرود ملی توسط تیم ملی تا تشویق نکردن پس از به ثمر رساندن گل، اینها اقدامات اعتراضی است که برخی شروع به انجام آن کرده اند. احمدحسین فلاحی نماینده همدان در این خصوص می گوید: از همه ورزشکارانی که به نظام ایمان دارند و در این مسیر حرکت می کنند تشکر می کنم. ورزشکاران قطعا نماد یک ملت هستند و به همین دلیل می گوییم تیم ملی. پس باید به شعارها و آرمان های ملت پایبند باشند.

وی می گوید: ورزشکاری که به شعارها و آرمان ها و نمادهای ملت احترام نمی گذارد نباید نماینده ملت محسوب شود. بنابراین وزارت ورزش و جوانان باید با این قشر تکلیف مشخص کند. ما ورزشکارانی را می خواهیم که نماینده این ملت باشند و نماد و افتخار این ملت را در کف دست بگیرند و پرچم ایران را به اهتزاز درآورند و سرود ملی را بخوانند.

این فرد اصولگرای مجلس می گوید: این فرصتی است که وزارت ورزش و جوانان برای تعیین این افراد تیم ملی یا تیم های تعطیل را بررسی کند. نمی شود فردی از نظام، سرمایه مردم و خون شهدا استفاده کرد، اما امروز به اصول احترام نمی گذارد و به شعارها و نمادهای نظام اسلامی احترام نمی گذارد.

فلاحی می گوید: ما جوانان خوب، انقلابی و وفادار زیادی داریم که جایگزین ورزشکارانی شوند که بی احترامی می کنند و سرود ملی نمی خوانند. باید میدان باز شود تا بیایند و بدرخشند.

  فروش گواهی شمش طلا در بورس

در تماس های مختلف به من می گویند ما جوانانی داریم که دوست دارند در تیم ملی بازی کنند

او می گوید: بارها از استان های مختلف با من تماس گرفتند که جوانانی داریم که معتقد به نظام هستند و دوست دارند بیایند و در تیم ملی بازی کنند. وزارت ورزش و جوانان بیاید و با نگاه انقلابی کار خود را انجام دهد و تیم های ملی خود را بررسی کند و افرادی را که به نمادهای کشور بی احترامی کردند از تیم خارجی و مومنان به ویژه در مناطقی که تیم های ملی هستند جایگزین کند. آنها در جام جهانی حاضر خواهند شد.

نماینده همدان می گوید: از سوی دیگر شنیده ام که منافقین در حاشیه جام جهانی قطر در حال برنامه ریزی و انجام اقداماتی هستند. امیدوارم کشور قطر فضایی ایجاد کند که جایگاه نظام اسلامی ایران و حاکمیت ما رعایت شود و دولت قطر علیه کسانی که به عنوان گروه های تروریستی شناخته می شوند و 17 هزار نفر از ما را به شهادت رسانده اند اقدام کند. مردم در گذشته اهدافشان را پیش نبرد و اگر بلیت بازی ها را به آنها فروخت، تجدید نظر کند و مراقب باشد که برای ایران حاشیه ای ایجاد نشود که اگر حاشیه ها برای ما ساخته شود، اتفاقات خود به خود می تواند رخ دهد. جامعه. از این رو می گویم که اگر به منافقین فرصت بدهند ایران را در جام جهانی به حاشیه ببرند ممکن است در جامعه خودشان هزینه ای را متحمل شوند و نتوانند هزینه آن را بپردازند.

  طرح پدافند غیرعامل به زودی به مجلس می رود

منبع: رویداد۲۴

دیدگاهتان را بنویسید