وراث متوفی منتظر سهام عدالت خواهند بود

536209 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه اوراق بهادار (سمت) با صدور اطلاعیه ای به وراث سهام عدالت متوفی هشدار داد که به اخبار غیررسمی و اظهارنظرهای غیرکارشناسی توجه نکنند.

بیشتر بخوانید:

پرداخت ۷۵ درصد مطالبات شرکت های سهامی

به گزارش روابط عمومی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه اوراق بهادار (سمات)، در این اطلاعیه آمده است: در روزهای اخیر برخی افراد غیر متخصص با اظهارنظرهای غیرکارشناسی و اطلاعات نادرست وراث متوفی را سردرگم کرده اند.

این در حالی است که سپرده گذاری مرکزی به عنوان متولی واگذاری سهام قاضی متوفی به وراث طی هفته های اخیر رسماً اعلام کرد که این شرکت در حال طراحی سامانه و همکاری با دستگاه های ذیصلاح جهت انجام فرآیندهای نقل و انتقال الکترونیکی است. اطلاعیه های این شرکت

گفتنی است طی هفته های اخیر مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی نیز اعلام کرده بود که سهام عدالت بیش از سه میلیون متوفی تا 6 ماه آینده به وراث و افراد تحت تکفل واگذار می شود.

محمد بگستانی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: این سامانه برای واگذاری سهام عدالت متوفیان به وراث طراحی شده است و انتظار داریم این سامانه تا حدود شش ماه دیگر تکمیل شود.

وی در خصوص علت طولانی شدن روند واگذاری سهام عدالت به متوفیان، تصریح کرد: برای واگذاری سهام این افراد باید زیرساخت های متعددی ایجاد می شد و عوارض پیش بینی شده در واگذاری اجباری باعث این روند شد. تمدید شود.»

شایان ذکر است هرگونه اطلاع از سهام عدالت صرفاً از طریق سایت رسمی سپرده گذاری مرکزی و شرکت تسویه اوراق بهادار به اطلاع عموم مردم مشمول سهام عدالت خواهد رسید.

  زمان بازگشایی مدرسه تغییر نکرده است -

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید