واکنش معاون فرماندار رفسنج به شایعه جدایی محمد ربیع

562398 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، علی علیزاده درباره بازی با مس رفسنجانی در زمین شماره دو گفت: بازی با فجر را برای اولین بار در این زمین بچه های ما میزبانی کردند. شرایط زمین چمن خیلی خوب است و از طرفی هواداران هم داشتیم که این نکته خیلی خوبی است.» خدا را شکر که اولین بازی خانگی خود را جلوی هواداران بردیم.

وی درباره شایعات مطرح شده در رسانه ها مبنی بر جدایی محمد ربیع ادامه داد: پاسخ رسانه های زرد را نداریم و باشگاه در این باره اظهار نظر کرد. آقای ربیعی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. اگر بخواهد می تواند موافقت کند و برود اما در هر صورت سعی می کنیم او را حفظ کنیم، چون او مربی بسیار خوبی است و مس را به جایگاهی که می خواستیم رساند.

قائم مقام باشگاه مس رفسنجان درباره آماده سازی ورزشگاه خود گفت: زمین دوم ما آماده است و زمین اصلی ما در شهریور ماه آماده خواهد شد. اولین بازی خود را مقابل فجر در رفسنج انجام دادیم. هواداران هم آمدند با اینکه ظرفیت این ورزشگاه کم است اما باز هم تماشاگران آمدند و به ما انرژی دادند.

علیزاده در پایان برای مقام پنجمی این تیم افزود: با توجه به هدف باشگاه باید در این فصل رتبه تک رقمی می گرفتیم که خدا را شکر در رتبه پنجم بسیار خوبی قرار داریم. کل مجموعه تلاش می کند به نماینده رفسنجان در لیگ برتر ارزش بدهد.

  دیدار روحانی با رهبر انقلاب ربطی به این موضوع نداشت

دیدگاهتان را بنویسید