واکنش مردم به سیگار کشیدن این نماینده مجلس! + عکس

در جریان دیدار مصر و کامرون در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آفریقا، امیر العدلی نماینده مجلس مصر در میان تماشاگران مصری روی سکوهای ورزشگاه حاضر شد و سیگاری روشن کرد.

انتشار عکس های این زن در شبکه های اجتماعی جنجالی بود تا اینکه العادلی به این موج واکنش نشان داد. امیر العدلی درباره عکس جنجالی خود در حال سیگار کشیدن در سکوهای هواداران مصری در بازی با کامرون اظهار نظر کرد و تایید کرد که سالهاست سیگار می کشد و از این عکس ها ناراحت نیست.

او در یک پست فیسبوکی گفت: “خوب، این عکس من است تا بتوانیم از شر بسیاری از داستان ها و پیام ها خلاص شویم.” من سیگار می کشم. عادت بد سلامتی، اما من آن را دوست دارم، مانند کسی که عاشق غذاهای چرب است، سیگار می کشد و برای سلامتی مضر است، اما آن را دوست دارد.

وی افزود: او به عنوان یک شهروند مصری از طرفداران تیم زمالک است و از کودکی به فوتبال علاقه داشته و در مسابقات تیمش و تیم ملی شرکت می کند. او شادی می کند، عزاداری می کند، متعصب است، فریاد می زند، می پرد، هلهله می کند، آواز می خواند، می خورد، می نوشد و سیگار می کشد.

وی گفت: سیگار برای سلامتی بسیار مضر است و من این کار را به کسی توصیه نمی کنم. من سیگار می کشم و دوست دارم سیگار بکشم و در دنیای آزاد آزادم. بهتر است روز یکشنبه تیم خود را تشویق کنیم و خداوند پیروزی تمام مصر را جشن بگیرد.

  مهرداد دوست داشت دوباره پدر شود

امیر العدلی نماینده مجلس، روزنامه نگار، فارغ التحصیل دانشکده مطالعات اسلامی و عربی، گروه شریعت و حقوق دانشگاه الازهر و حقوق بین الملل است.

دیدگاهتان را بنویسید