واکنش مجیدی به غیبت سراج، اخراج کامرانی فر، ضبط صدای اینفانتینو و شکر انداختن در جلسه هیئت مدیره

سید میرشاد ماجدی با بیان اینکه جلسه امروز هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا به طور رسمی برگزار نشد، گفت: بهتر از من.

وی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در جام جهانی 2022 قطر گفت: این موضوع یکی از بحث های اجرایی فدراسیون است. همه چیز به طور منظم انجام می شود.

دیدارهای دوستانه از طریق روابط بین الملل حمید استیلی سرمربی تیم ملی و بهرام رضایان برنامه ریزی شده است. کار تیم ملی المپیک نیز در حال انجام است. تیم جوانان که هم اکنون در اردو حضور دارد فردا شب به مسابقات در کفا اعزام می شود. در فدراسیون کار اجرایی میدانی وجود ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من هم فکر می کنم در این هفته مبلغی را برای کمک به همکاران و تیم ها به ما بدهند.

در خصوص انتقادات احمدرضا براتی از برخی فعالیت ها در فدراسیون فوتبال از جمله عدم اطلاع وی و برخی اعضای هیات رئیسه از ارسال نامه به فیفا و پاسخ به این نامه و همچنین ادامه برخی از فعالیت های فیفا اخراج کارکنان رئیس جمهور و همکاران از قوه مجریه. اگر مشکل یا دوراهی دارید، باراتی قطعا به من خواهد گفت. تا جایی که برایم نامه نوشت جوابش را دادم. ما بیش از آنچه باید تلاش می کنیم تا در مورد مسائل شخصی فدراسیون صحبت کنیم. ما کارها را طبق روال آنچه باید برای پاسخگویی به افکار عمومی انجام می دهیم. با توجه به اظهارات شما، ما به هر نامه ای که برای ما ارسال شده است پاسخ داده ایم.

وی درباره اینکه براتی مدعی شده بود قبل از میرشاد ماجدی باید سرپرست فدراسیون می شدم اما این مسئولیت را بر عهده نگرفتم، گفت: نمی دانم. حتما چنین عظمتی داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره عصبانیت مهرداد سراج یکی از اعضای هیئت رئیسه و عدم شرکت وی در جلسه امروز توضیح داد: من موضوع قهر را در نظر نمی گیرم و باید دلیل نیامدن آن را جویا شویم. سراج یک مرد است و ممکن است اتفاقی برای او بیفتد.

مجیدی با اشاره به غیبت ظاهری اعضای هیئت مدیره در جلسات دوره ای گفت: من می توانم از جانب خودم صحبت کنم. الان مسئولیت دارم و تا جایی که بتوانم کارم را انجام می دهم. در 4-3 روز عید فطر که همه دوستان به دنبال تعطیلات بودند، با همکارانم مثل کامرانی فر و چند نفر از اعضای هیئت مدیره کار کردم تا چیزی از فدراسیون روی زمین نماند. من فقط می توانم در مورد خودم صحبت کنم و سر کار بیایم، به شرطی که مسئولیت داشته باشم.

  رشد 51 درصدی خرید تضمینی گندم

وی درباره موارد مطرح شده در خصوص جابجایی دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: کامرانی فر از زمان عزیزی کارمند فدراسیون فوتبال بوده و به عنوان مجری فعالیت داشته است. در دو ماه و نیمی که من دویدم، او کار می کند و فکر نمی کنم نیازی به تغییر داشته باشم. آنقدر مشکلات ریز و درشت در فدراسیون فوتبال داریم که نمی خواهیم با تغییر یک طرف مشکلات جدیدی به وجود بیاید. باید طبق معمول ادامه دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا مجددا حکم به پیگرد قانونی بازیکن گابنی گل گهر داده است، گفت: این صحبت ها رسانه ای است و فکر حقوقی ندارد. نه تنها در مورد شورای استیناف، بلکه نامه های همه کمیته ها به دست من یا دبیرکل می رسد و باید آنها را به کمیته های مختلف ارسال کنیم. من قاضی، حاکم و قاضی نیستم که در مورد این مسائل تصمیم بگیرم. در اتوماسیون نامه ای برای ما ارسال می شود و ما آن را به محل اصلی آن به عنوان کمیته جوانان، آموزش، تجدید نظر و … هدایت می کنیم. این حرف ها در عرب ها جایی ندارد.

مجیدی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به بازگشت دراگان اسکوچیچ به بلغارستان در تاریخ 23 اردیبهشت، درخواست عضویت جدیدی برای تیم ملی کرده است، گفت: اسکوچیچ تاکنون فقط می خواست که مربیان قدیمی تیم ملی در تیم ملی حضور داشته باشند. تیم تیم.”

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازی دوستانه با کانادا قطعی شده است، گفت: به دنبال برگزاری این دیدار هستیم اما تا زمانی که قرارداد را امضا نکنیم فکر نمی کنم هیچ دیداری نهایی شود.

  درخواست بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) از سوی رئیس جمهور/حفظ حیثیت نظام با ورود به پرونده انتخابات رده بندی فدراسیون فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال درباره تصویری که در فضای مجازی منتشر شده و برخی آن را به ماجرای شکر ریختن در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نسبت می دهند، توضیح داد: همه کسانی که اینجا بودند سال ها با من کار کردند. اقدامات پوپولیستی توسط برخی رسانه های زرد انجام می شود و عکسی از من را در 7-10 سال پیش منتشر کردند که مربوط به دوران حضورم در بابل است و می گویند شکر ریخته اند، مثل این است که شکر بریزند و کتک بخورند.

ماجدی درباره این بحث که در جریان دیدارش با اینفانتینو در کنگره فیفا، ضبط صدای رئیس فیفا آشکارا باعث ناراحتی او شد، گفت: «هیچ حاشیه ای وجود نداشت و صدایی ضبط نشد. در ابتدا قرار بود اینفانتینو با ما ملاقات خصوصی داشته باشد که به دلیل درگیری رسمی این دیدار خصوصی انجام نشد. ما سه روز در دوحه بودیم و رئیس فیفا بیش از 15-10 جلسه با بخش های مختلف برگزار کرد. بعد از قرعه کشی جشن جام جهانی موفق شدیم از او بخواهیم دقایقی پیش ما بنشیند. یکی از دوستان عزیز خبرنگاران می خواست ببیند چه اتفاقی می افتد، اما اینفانتینو گفت که اگر قرار است با شما مصاحبه کنند، من نیستم، بلکه او را به چیزهای دیگر وصل کردند. لطفا اگر تناقضی می بینید از من بپرسید.

وی ادامه داد: صحبت های بسیار خوبی با اینفانتینو داشتیم که عکس های زیادی از آن پخش شد. هیچ کس نگفت که ما در مورد پول بلوکه شده صحبت می کنیم و او قول داد که به ما کمک کند این پول را به کشورمان بیاوریم. فقط در مورد مسائل حاشیه ای صحبت شد که مردم دوست دارند بشنوند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال امید گفت: وقتی می خواهیم در مورد تیم ملی صحبت کنیم باید نظرات مختلفی را دریافت کنیم. این درست نیست که یک نفر امشب برود و فردا صبح عوض شود. ما آمدیم و کمیسیون فنی گذاشتیم اما برخی از دوستان گفتند این کمیسیون غیرقانونی است. بحثی که در کمیته فنی داریم، مشاوران فنی است. از روز اول به اعضای این کمیته گفتم شما مشاور هیات رئیسه و رئیس فدراسیون هستید. من سال هاست در فوتبال هستم اما به خودم اجازه انتخاب یک نفر را نمی دهم. به همین دلیل آن اقوام پرتجربه را آوردیم، بازیکنان تیم ملی بودند یا یکی مثل محصص که 80 درصد مربیان ما مدرک A گرفتند که آدم های کوچکی نیستند.

  هواشناسی ایران/ هشدار برای بارش شدید باران و کولاک در ۲۲ استان

مجیدی افزود: 12 چشم و شش عقل بهتر از یک ذهن و دو چشم است. ما می خواستیم به فوتبال کمک کنیم اما آنها این کار را به سمت دیگری بردند. در جلسه امروز هیات مدیره که تایید نشد، با دوستان صحبت کردیم و به آنها گفتیم که از شما اجازه خروج از اعضایی که این موضوع را تایید کرده اند خواسته ایم. آنها مشاور فنی ما هستند. برای انتخاب سرمربی تیم جوانان مدتی از این نزدیکان مشاوره خواهیم گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: سرپرست تیم امید باید کادرفنی این تیم را همراهی و همگن کند. مهدوی کیا در حال حاضر در ایران نیست و تلفنی با او به توافق می رسیم زیرا می خواهیم تیم در فضایی آرام به مسابقات اعزام شود.

مجیدی در خصوص آخرین وضعیت شکایت گل گتار از پرسپولیس گفت: آنچه به ما مربوط می شود به خودمان بستگی دارد اما رای دادن به ما ربطی به آن ندارد. ما به هر چیزی که به اتوماسیون من و دبیرکل می رسد اشاره می کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت عدم پرداخت مهدوی کیا و یارانش و اینکه قرارداد آنها در پایان شهریور ماه به پایان می رسد، گفت: مهدوی کیا در زمان ریاست عزیزی هادم قرارداد امضا کرد. اعضای کادر فنی تیم امید بدون قرارداد به تاجیکستان اعزام شدند و سپس به ایران آمدند و به آلمان بازگشتند. زمانی که هدایت فدراسیون را برعهده گرفتم، قرارداد این مربیان را تنظیم کردم. با این حال ما هنوز به آنها پول نداده ایم. البته به مربی خارجی پرداخت می شود. با هر بار بازگشت مهدوی کیا و دستیارانش به ایران، درصدی از قراردادشان پرداخت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید