واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به حمایت مجدد بایدن از ناآرامی ها در ایران

565824 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز؛ ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در صفحه شخصی خود درباره حمایت بایدن از ناآرامی ها در ایران نوشت: از زمان آغاز حوادث اخیر در ایران، دیروز شنبه، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از ناآرامی در ایران برای چندمین بار با اظهارات مداخله جویانه.»

بیشتر بخوانید:

وی افزود: از آنجایی که او نه مشاوران مورد اعتمادی دارد و نه حافظه خوبی دارد، به او یادآوری می‌کنم که ایران از تسلیم شدن در برابر تحریم‌های ظالمانه و تهدیدهای پوچ شما قوی‌تر و پایدارتر بود و اکنون سربلندتر از مداخلات و اعلامیه‌های غافلگیرکننده است. سیاستمداری خسته از سالها اقدامات بی نتیجه علیه ایران، اراده اش متزلزل خواهد شد.

کنعانی همچنین نوشت: نه اظهارات بایدن و نه دخالت های آمریکا هرگز ما را شگفت زده نمی کند، زیرا مداخله، تجاوز و کشتار ماهیت واقعی نظام آمریکاست، اما ما مردمی تاریخی هستیم و از کودتای مرداد 1953 عمیقاً در تاریخ ریشه دوانده ایم. (28 مرداد 1332) تا به امروز سیاست ضد ایرانی دولت آمریکا به خوبی در ذهن ما مکتوب است و البته تاریخ و هر جای دنیا گواهی می دهد که زخم جنایت و خشونت آمریکا بر جهان است.

او خطاب به سیاستمداران آمریکایی نوشت: «عادت شما این است که از آب تیره ماهی بگیرید، اما یادتان باشد اینجا ایران است. سرزمین مردان و زنان سرافراز.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: در خانه خود با هم صحبت می کنیم، با هم کار می کنیم، با هم تلاش می کنیم تا زخم های ریز و درشت ایران را التیام دهیم، با هم برای استقلال ایران ایستادگی می کنیم و البته شکستی دیگر بر انبوهی از مشکلات خواهد افزود. شکست های شما.” شد.”

  ناسا عکسی از تمرین سخت فضانوردان منتشر کرده است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید