واکنش رئیس مسابقات دوومیدانی به ویدئوی جنجالی کیش

557311 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز؛ در حالی که مسابقات ماراتن به دلیل مسافت طولانی در سراسر جهان همواره با چالش های جدی برای شرکت کنندگان و برگزارکنندگان همراه بوده است، ماراتن کیش به خوبی پیش رفت و با وجود پیست 42 کیلومتری با استقبال چشمگیر ورزشکاران به پایان رسید.

بیشتر بخوانید:

جلالی از لیست استقلال خارج شد

پیام دیبای کارگردان این مسابقه در خصوص ویدئوی منتشر شده از شروع مسابقه گفت: در این مسابقه مهیج نکات مهمی وجود داشت که به دلیل شیطنت هایی مورد اجتناب مخاطبان فضای مجازی قرار گرفت:

1- این مسابقات با مجوز موسسه ورزش و تفریح ​​در منطقه آزاد کیش و با همکاری پلیس راهور، پلیس، اورژانس، سازمان منطقه آزاد کیش، زیرمجموعه های منطقه آزاد کیش، هیئت های ورزشی و بسیاری از مردم و… مؤسسات خصوصی کاملاً رسمی بود.

2- مانند همه ماراتن ها و طبق استانداردهای جهانی در این مسابقه، موتور مارشال علاوه بر ساید سواران از خط شروع راهنمای مسیر بود تا شرکت کنندگان بتوانند در مسیر صحیح حرکت کنند، اما با توجه به اینکه برخی از شرکت کنندگان در جلسه توجیهی شرکت نکردند، از مسیر و رانندگان از سردرگمی برخی از آنها در ابتدای مسابقه که چند ثانیه بیشتر طول نکشید، اطلاعی نداشتند.

3- ماراتن کیش در دو بخش آقایان و بانوان به مسافت 42 کیلومتر برگزار شد و در این مسیر هیچ شرکت کننده ای از مسیر منحرف نشد و با توجه به تمهیدات اندیشیده شده تمامی شرکت کنندگان مسیر درست را در پیش گرفتند و مسابقه ای هیجان انگیز و جذاب را تجربه کردند. نشان می دهد که برنامه ریزی های خوبی برای این مسابقه انجام شده و نهادهای مرتبط نیز با همکاری ارزشمند خود سهم بسزایی در کیفیت برگزاری مسابقات داشته اند.

  بالاترین تورم در دو دهه اخیر؛ سقوط اقتصادی اجتناب ناپذیر است

4- ناهماهنگی ذکر شده در فیلم به دلایل ذکر شده بلافاصله در قسمت آقایان رخ داد و قسمت بانوان مسابقات از ابتدا با نظم و هماهنگی کامل ورزشکاران با لباس اسلامی پوشانده شد.

5- از دیگر نقاط قوت این مسابقه حضور هستی صادقی تبار و فرزاد خلیلی دو دونده سالم بود که 42 کیلومتر را با ویلچر پیمودند و به فینال راه یافتند.

وی در پایان برگزاری این مسابقات را ظرفیتی برای جذب گردشگر، ایجاد نشاط اجتماعی، توسعه ورزش همگانی و آشنایی با جاذبه های جزیره کیش در کشور و جهان دانست و افزود: ورزشکاران این منطقه از سراسر کشورمان، تلاش خواهیم کرد در مسابقات آتی با برنامه ریزی دقیق تری شهروندان و گردشگران عزیز جزیره کیش شاهد رقابتی بی نظیر برای رشد و شکوفایی گردشگری ورزشی در این جزیره باشیم.

لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات بانوان و آقایان بیش از 500 نفر شرکت کردند که به نتایج زیر منجر شد:

مسافت 15 کیلومتر برای بانوان:
– اول: مهزادژ نجار
– دوم: ندا حسابی
– سوم: پریا فاضلی

مسافت 15 کیلومتر مردان:
– اول: مرتضی بیرانوند
– دوم: عظیم ذوالفقاری
– سوم: حمید اعتمادی

مسافت 42 کیلومتر بانوان:
– اول: راضیه تیرانچی
– دوم: آوا نصیریان
– سوم: ناتاشا عباسیان

مسافت 42 کیلومتر
– اول: علی اکبر بذری
– دوم: علی کارا گایبی
– سوم: امیر ماهجار باقری

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید