واکنش اتابش به اتهام توافق پنهانی با پرسپولیس

562434 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، امیر اتابش، مدیرعامل باشگاه پیکان درباره شکست دو بر صفر پیکان مقابل پرسپولیس گفت: پس از تساوی مقابل استقلال با برنامه سرمربی تیم ادامه دادیم و بازی های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و به گفته آقای گل. آنالیز حسینی از مسابقات پرسپولیس، آماده بازی مقابل پرسپولیس بودیم اما فوتبال به سراغمان آمد و بازی را باختیم.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: ما جوان ترین تیم آسیا هستیم. چند بازیکن دهه هشتادی مقابل پرسپولیس بازی کردند و ما آخرین تیم در جدول قراردادها هستیم. باز هم بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دادیم اما در نهایت شکست خوردیم. باید بدانید چند بازیکن از تیم ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند و تحت تاثیر جو سنگین تماشاگران قرار گرفتند. پرسپولیس بازیکنان با تجربه خوبی دارد که قیمت یکی از این بازیکنان به اندازه کل تیم ما بود.

وی درباره حرف ها و صحبت های ایجاد شده پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس نیز گفت: بسیاری از مربیان بزرگ دنیا دستیار مربی دیگری بوده اند و سپس سرمربی شده اند و با همان مربی سابق روبرو می شوند. متأسفانه حرف و حدیث هایی که بعد از شکست ما مقابل پرسپولیس ایجاد شد، توسط افراد سرشناسی که همه آنها را می شناسند، بیان کردند. اگر این افراد به صورت رسمی در مورد این مسائل صحبت کنند. قطعا کمیسیون حقوقی باشگاه پیکان به موضوع رسیدگی و برخورد قانونی خواهد کرد. کسانی که این حرف ها را می زنند اخلاق را از فوتبال می گیرند و حرف های تهمت آمیز می زنند. این حرفه ها با فوتبال ایران فاصله زیادی دارد. امیدوارم این افراد حاشیه ساز دست از این کار بردارند.

  دولت بایدن برخی از تحریم ها علیه ایران را لغو کرده است

وی افزود: هر فوتبالیستی که چهار بار فوتبال دیده است به خوبی می داند که پیکان با تمام وجود برای پیروزی مقابل پرسپولیس بازی کرد. سطح کار بازیکنان ما این را نشان می دهد. بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند. به جای تمجید از زحمات باشگاهی مثل پیکان که برای فوتبال ایران بازیکن می سازد، حرف هایی می زنند که اتهام است و ربطی به حاشیه سازی ندارد. باید قدردان زحمات مربیانی مثل معتبی حسینی باشیم که مسابقات را خوب آنالیز می کنند و فوتبال خوبی ارائه می دهند و از بازیکنان جوان برای کسب تجربه استفاده می کنند. معلوم است این افراد به دنبال چه هستند اما امیدوارم روزی فوتبال ایران آنقدر اخلاقی شود که این دشمنان حاشیه ساز جرات حرفی برای گفتن نداشته باشند.

مدیرعامل باشگاه پیکان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: استقلال و پرسپولیس تیم های بزرگی در ایران هستند. در بالای جدول رقابت شدیدی وجود دارد. باشگاه پیکان نیز تاکنون عملکرد خوبی داشته است. به ما می گویند چرا بازی با استقلال مقابل پرسپولیس را انجام ندادی. باید بگویم همین بازی را انجام دادیم اما در بازی با پرسپولیس شرایط به گونه ای بود که شکست خوردیم. در دیدار مقابل استقلال بازیکنان ما شرایط خوبی داشتند، اما بعد از این بازی لیگ تعطیل شد و کمی با خوب بازی فاصله داشتیم و این وقفه های لیگ به ما ضربه زد. بازیکنان ما به دنبال پیروزی در پرسپولیس بودند اما باید با واقعیت ها کنار بیاییم. پرسپولیس پنج قهرمانی لیگ را به دست آورده و بازیکنان باتجربه ای دارد. یکی از بازیکنان پرسپولیس با کل تیم ما برابری می کند.

  صف لحظه به لحظه سهام / خرید و فروش سهام در 22 خرداد

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید