واکنش آموزش و پرورش به ماجرای تنبیه بدنی دانش آموزی در شیراز

562484 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، صبح امروز تصاویری از تنبیه بدنی معلم و دانش آموز در یکی از مدارس شیراز در فضای مجازی منتشر شد که واکنش مصرف کنندگان و آموزش و پرورش را در پی داشت.

در همین راستا روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس خبری در این باره در اختیار رسانه ها قرار داد که با تایید محتوای فیلم، از برخورد با معلم خاطی خبر دادند.

حمیدرضا شعبانی، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش با تایید محتوای فیلم منتشر شده مبنی بر تنبیه بدنی دانش آموز توسط معلم گفت: این حادثه ظهر روز شنبه 15 اردیبهشت ماه در کلاس دهم دبیرستان ناصریان به وقوع پیوست. شيراز پاسخ سريع دستگاههاي اجرايي به آموزش و پرورش.

شعبانی گفت: اولین موضوع امروز یکشنبه 18 اردیبهشت از طریق آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز پیگیری شد. راهنمای معلمان و دانش آموزان.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه تنبیه بدنی یکی از خطوط قرمز آموزش است، گفت: با توجه به اینکه رفتارهای غیرقانونی صورت گرفته است، موضوع به طور کلی پیگیری می شود.

شعبانی با بیان اینکه در اسرع وقت معلمان و دانش آموزان فراخوان می شوند و تاریخچه گرفته می شود و مسائل به صورت قانونی پیگیری می شود، گفت: آموزش و پرورش فارس همواره برای حمایت و تشویق دانش آموزان و معلمان تلاش کرده است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس تصریح کرد: امیدواریم با انجام و اشاعه رفتارهای پیشگیرانه در آینده شاهد حوادث مشابه در محافل آموزشی نباشیم.

انتهای پیام/

  هر آنچه باید در مورد امید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید