وام جدید 200 میلیونی + جزئیات اعلام شد

به گزارش مستقل آنلاین؛ مدیر امور عشایری استان تهران از اختصاص بیش از 100 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال برای عشایر استان تهران خبر داد و گفت: به هر خانوار عشایری حداکثر 200 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.

فرشید ذبیحی در تشریح روند واریز وجوه به خانوارهای عشایری استان تهران گفت: سهم عشایر استان تهران از تسهیلات اشتغال زایی ویژه در نظر گرفته شده و بیش از 100 میلیارد تومان از اعتبارات اشتغالزایی بین عشایر این استان توزیع شده است. .

وی افزود: به این ترتیب به هر خانوار عشایری حداکثر 200 میلیون تومان پرداخت می شود و مدت بازپرداخت این تسهیلات طولانی خواهد بود.

ذبیحی با بیان اینکه سود حاصل از این سازوکار 4 درصد است، ادامه داد: این سازوکار در زمینه کشت و توسعه گیاهان دارویی، توسعه صنایع دستی و دامپروری پرداخت می شود. عشایر واجد شرایط می توانند با مراجعه به دفاتر شرکت های تعاونی اقدام کنند.

عشایر استان تهران یکی از تولیدکنندگان اصلی گوشت قرمز در استان هستند

مدیر امور عشایر استان تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اینکه عشایر استان تهران از ظرفیت خوبی برای تولید گوشت قرمز برخوردار هستند افزود: اولویت ما در تخصیص تسهیلات برای ایجاد اشتغال برای عشایر فرآیند تولید گوشت قرمز است. گوشتی که این جامعه تولید می کند با ۷۰۰ هزار راس دام سبک یکی از تولیدکنندگان اصلی گوشت قرمز در استان تهران محسوب می شود./ ایسنا

  تلگرام جدیدتر است! + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید