هیچ محدودیتی برای پروازهای جام جهانی نداریم

562306 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حسن کوشهو درباره پروازهای ایران به قطر برای جام جهانی گفت: قطر در خصوص جام جهانی مشروط به شرایطی است از جمله اینکه فردی می تواند به این کشور بیاید که بلیت بازی و کارت HIA داشته باشد. این کارت هیا به صورت درخواست در گوشی متقاضی موجود است و تحت عنوان ویزا، اجازه ورود و اقامت فرد در قطر در نظر گرفته می شود.

ادامه مطلب

وی ادامه داد: اینکه فردی بخواهد به مسافرت برود، هتلی که می خواهد انتخاب کند و قیمت پکیج مورد نظر خود را بخواهد به سازمان هواپیمایی کشوری مربوط نمی شود، بلکه طبق اقدامات انجام شده برای پرواز تصمیم گرفته شد. سازمان هواپیمایی، امکانات لازم این است که قیمت پروازها مناسب باشد و البته اگر ایرلاینی بخواهد پروازها را به صورت سیستمی یا چارتر بفروشد، در توان شرکت هواپیمایی است.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری درباره اینکه آیا به غیر از ایران ایر ایرلاین های دیگری برای پروازهای جام جهانی مد نظر هستند یا خیر، گفت: به نظر می رسد تقاضای بلیت در سامانه ها به چشم نمی خورد و تب حضور در جام جهانی بالاست. هنوز گرم نشده است، اما ما به عنوان یک سازمان هواپیمایی کشوری هیچ محدودیتی برای پرواز به هر شهر درخواستی از سوی خطوط هوایی نداریم. اگر ایران ایر بخواهد از شهرهایی مانند اصفهان و تبریز به قطر پرواز کند، با آنها همکاری خواهیم کرد.

خوشخو گفت: با توجه به ترافیکی که در قطر در طول بازی ها وجود دارد سعی می کنیم مشکل را مدیریت کنیم. البته ممکن است چند روز قبل از مسابقه خیلی ها اعلام کنند که می خواهند مسابقات را ببینند، ما در تلاش هستیم تا یک پرواز شاتل از کیش ترتیب دهیم تا افراد بتوانند در صورت درخواست به قطر سفر کنند، به گونه ای که یک هواپیمای مسافربری با 50 تا 300 نفر در کیش وجود دارد و بسته به مسافت نیم ساعته و تعداد درخواست مسافر را به قطر می برد.

  شوک بزرگی برای قهرمان قبل از جام جهانی

منبع: ایسنا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید