هیچ تیم راحتی در جام حذفی وجود ندارد

556392 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، قرعه کشی جام حذفی انجام شد و تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی حریفان خود را شناختند. محسن آذرباد کاپیتان مس رفسنجان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: همه تیم های حاضر در 8 تیم ابتدایی جام حذفی مستحق صعود به این مرحله بودند و تیم آسانی وجود ندارد، تیم خلیج فارس دو تیم را از لیگ برتر حذف کرد و ما هم خواهیم داشت. قطعا بازی سختی مقابل این تیم دارم و امیدوارم در مرحله حذفی بهترین نتیجه را کسب کنم.

کاپیتان مس رفسنجانی در پاسخ به این سوال که آیا می تواند در پایان فصل جزو چهار تیم برتر جدول باشد، گفت: دیدارهای سختی در پیش داریم، 9 فینال تا پایان لیگ داریم و امیدوارم بتوانیم به نتیجه برسیم. نتایج خوبی گرفتیم و در پایان فصل رتبه خوبی داریم.”

آذرباد با اشاره به شرایط تیم مس کرمان و دیدار پیش رو مقابل هواداران گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است. امیدوارم بتوانیم ناکامی بازی با نفت مسجد سلیمان را در بازی بعدی که سه امتیاز کسب نکردیم جبران کنیم.

هافبک رفسنجان کپر درباره همکاری با محمد ربیع در مس گفت: آقای ربیع مربی جوان و در عین حال بسیار باتجربه ای است که کمک زیادی به تیم و بازیکنان ما کرده است، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشند.

آذرباد در پایان با اشاره به اینکه کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود، خاطرنشان کرد: استقلال و پرسپولیس از هم جدا شدند اما سپاهان روی کاغذ هم شانس قهرمانی دارد، هنوز برای قهرمانی در این فصل زود است.

  نکات مهم هفته هفتم لیگ برتر چیست؟

علیرضا آذربرزین

دیدگاهتان را بنویسید