هیئت مدیره سازمانی است متمرکز، متمرکز و همسو با فرهنگ ما

560581 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، جشن و سخنرانی هیئت حضرت فاطمه الزهرا(س) از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع)، روز شنبه. شب (27 فروردین) با حضور محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد شریفانی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی، جواد علمای معاون آموزشی دانشگاه مهندسی و کشاورزی دانشگاه های اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی این دانشگاه در محل مسجد امام علی(ع) واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

هیئت مدیره سازمانی است متمرکز، متمرکز و همسو با فرهنگ ما

طهرانچی در این مراسم با تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به اهمیت جایگاه هیئت های مذهبی، گفت: در کشور ما بیش از دو قرن است که مفهوم جامعه به صورت رسمی ایجاد شده و این مفهوم است. در مفاهیم آموزش، حضور اجتماعی و حمایت مردم از یکدیگر کارکرد بسیار جدی داشته است.

وی تاکید کرد: محیط های آموزشی از خانواده شروع می شود و شامل محیط آموزشی، رفاقت، محیط زندگی و کار و در نهایت به جامعه ختم می شود. در این میان یکی از مهم ترین حلقه ها محیط دوستی است; زیرا این محیط فضایی اختیاری است، تا زمانی که خانواده اختیاری نباشد.

طهرانچی ادامه داد: به طور کلی فضای مجازی به دنبال نفوذ در محیط رفاقت است و سعی می کند این محیط را از جامعه چند ده نفری به محیطی بی شمار از طریق شبکه سازی تبدیل کند و در نتیجه بر سایر محیط ها تاثیر بگذارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: وقتی صحبت از جامعه و محیط زیست می شود، جامعه عمدتاً شامل جاذبه، دافعه و همبستگی مادی و فکری است. همانطور که در پدیده الماس می بینیم، دی اکسید کربن در اثر جاذبه و دافعه و گذار از یک محیط ترمودینامیکی به الماس تبدیل می شود. الماس بدون این نظم و جاذبه و دافعه تشکیل نمی شود. در محیط انسان خشم و شهوت، حب و دشمنی و نفرت در میان مردم وجود دارد.

  آموزش پخت / نکات خوشبو کردن کیک تخم مرغ

وی با بیان اینکه زمان سرلوحه هر محیط اجتماعی است، گفت: جامعه ای اصیل است که در آن ارتباط با صمیمیت برقرار می شود. همانطور که خداوند در آیه 200 سوره آل عمران می فرماید: «یا ایها الذین آمنوا صبور و صبور باشید و تقوا پیشه کنید و برای خدا رحمت کنید و صبر کنید».

طهرانچی ادامه داد: بر اساس این آیه شریفه، اگر دنبال رستگاری هستیم، باید به دنبال ارتباط با یکدیگر باشیم و به این ترتیب انسان منزوی به رستگاری نمی رسد و اکنون جامعه ما نیازمند چنین محافلی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه راهپیمایی اربعین حسینی جلوه ای از اجتماع هیئت هاست، تصریح کرد: در اربعین حسینی مهربانی و ارتباط مردم با یکدیگر را در راس می بینیم وکونوا، متحد شوید، به هر کدام نیکی کنید. دیگر و برادران خوب را در این جامعه بیابید).
طهرانچی با بیان اینکه این هیئت یک سازمان متمرکز، متمرکز و همسو با فرهنگ ماست، گفت: در هیئت های مذهبی شور و شعور وجود دارد و دانشگاه ها باید بزرگترین هیئت ها را در خود داشته باشند.

لازم به ذکر است در ابتدای این مراسم آیت الله سیدمحمدمهدی میرباقری، استاد حوزه علمیه و نماینده مجلس خبرگان رهبری در خصوص ملی شدن انبیای الهی و تدبیر حضرت رسول گرامی اسلام (ص) سخنرانی کرد. ص). ) مجتبی (ع) مدیحه سرایی کرد. در پایان این مراسم نماز شهرداری مغرب و عشاء اقامه شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید