هوشمندسازی و ارائه خدمات جدید در راستای مشتری مداری

به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این مراسم با حضور دکتر حسینی معاون بانکی، بیمه ای و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد و دارایی و دکتر قوامی معاون حقوقی وزیر اقتصاد برگزار شد. مسائل و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی و دکتر اسکندری مدیرکل بانک و بیمه و جمعی از اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد و ویدئو کنفرانس با مدیران ستادی و شعب بانک برگزار شد. معرفی مدیر عامل جدید و تجلیل از مدیرعامل سابق. دکتر هورساندیان به عنوان مدیرعامل جدید ضمن قدردانی از دکتر مهری گفت: یکی از مهمترین سرمایه های بانک وجود نیروهای متخصص، کارآمد و با دانشی است که در شعب و ستادهای بانک فعال هستند و این امر نقطه قوت و تمایز بانک و خدمت بانک به بخش تولید است و صنعت کشور موظف به وجود آنهاست.

وی ادامه داد: بانک برای مسیر آینده خود چندین شاخص و معیار مهم از جمله شعار سال تبیین مقام معظم رهبری دارد که حمایت از تولید و وقفه، پنج حکم صادر شده از سوی رئیس جمهور است. محورهای تعیین شده توسط وزیر اقتصاد و دارایی و برنامه راهبردی پنج ساله و سیاست اعتباری بانک که همگی مبنای برنامه ها و تصمیمات آتی ما در بانک صنعت و معدن خواهد بود.

دکتر هورساندیان گفت: در شرایطی هستیم که حل برخی از مشکلات واحدهای تولیدی کشور در گرو مدیریت یکپارچه بانک است و بیشتر آن نیازمند حمایت خارج از بانک است و از وزارت اقتصاد و دارایی به عنوان روحانی انتظار داریم. پدر شبکه بانکی کشور طبق قوانین مانند گذشته مساعدت های لازم را خواهد داشت.

وی افزود: اولویت ما ارائه تسهیلات برای صنایع پیشران و دانش بنیان و ارائه تسهیلات برای تکمیل پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا و همچنین ارائه تسهیلات برای سرمایه در گردش برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و یا احیاء است. وی گفت: در دستور کار داریم که در روند تولید با موانعی مواجه شده ایم.

  به رسمیت نشناختن دولت جدید بی عدالتی در حق جامعه جهانی است

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تحول دیجیتال بانک تاکنون محصولات و خدمات زیادی ارائه شده است و در آینده نیز خدمات بیشتری در این حوزه ارائه خواهیم کرد تا تمرکز بر مشتریان محقق شود. به عنوان مثال، ما یک پروژه بانکداری باز را در یک دوره آزمایشی اجرا کردیم تا شعبه بانک ما به صورت سیستماتیک و هوشمند در شرکت های منتخب راه اندازی شود و خدمات مورد انتظار مشتریان را ارائه دهد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن تاکید کرد: من به عنوان یک همکار از دکتر مهری بسیار آموختم و ایشان همواره منشأ آثار مثبت بوده و یکی از تواناترین مدیرانی است که شبکه بانکی به خود دیده است و می خواهم. از همکاری و تلاش تمامی همکارانم که برای رفع مشکلات صنعت و معدن کشور از هیچ کوششی دریغ نکرده اند صمیمانه تشکر می کنم.

با کار تیمی مستمر، شاخص های عملکرد سالانه بانک به بیش از صد درصد رشد/تحول در تمامی بخش های بانک رسید.

همچنین دکتر مهری که در این مراسم حضور داشت ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: ایام مبارک دهه فجر و حلول ماه پر برکت رجب را به همه مردم عزیز تبریک می گویم و انتصاب مدیرعامل جدید در این ایام خجسته می باشد. خجسته اميدوارم جناب دكتر هورسنديان همچون گذشته مايه خير و بركت براي بانك باشند.

دکتر مهری گفت: علیرغم شرایط سخت پیش روی بانک، در بسیاری از شاخص های عملکردی بیش از 100 درصد رشد سالانه داشته ایم و مفهوم جهش تولید و زمان توقف را عینیت بخشیده و توانسته ایم حاکمیت شرکتی و اجرا را برقرار کنیم. نظارت چندلایه به تعهدات خود در قبال نظام بانکی عمل می کند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی گفت: خط قرمز ما منابع بانکی بود که به صورت قرض الحسنه در اختیار ما بود و همواره سعی کردیم به کارآمدترین و بهینه ترین شکل ممکن توزیع کنیم.

دکتر مهری در ادامه گفت: 8 مورد از محصولات بانکداری دیجیتال بانک را معرفی کردیم که خود دکتر هورساندیان مسئولیت آن را بر عهده داشتند و توانستیم رویکرد مشتری مداری را جایگزین کرده و عملکرد خوبی در ارائه خارج از بورس داشته باشیم. بانکداری این یک کار تیمی منسجم و هماهنگ بود که توسط اعضای هیئت مدیره و هیئت اجرایی بانک انجام شد.

دکتر مهری افزود: در راستای شفاف سازی بانک و کاهش زیان های انباشته آن اقدامات مفیدی انجام شده و برنامه راهبردی پنج ساله افق 1404 نیز دستاورد دیگری بود که محقق شده و خوشبختانه مسیر حرکت بانک به وضوح مشخص شده است. درطول چند سال آینده. “

دکتر مهری گفت: حمایت از بازار سرمایه با استفاده از شرکت های بورسی، تدوین طرح جامع وصول مطالبات ارزی، توجه به معیشت کارکنان و بازنشستگان در حدود بودجه مصوب، تلاش برای افزایش سرمایه بانک و کاهش ارز. بدهی ها از دیگر اقدامات انجام شده در این دوره است. باید جدی گرفته شود.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به انتصاب با عزت جناب آقای دکتر هورسندیان گفت: و این انتصاب مبارک همه همکاران را تبریک می گویم و به نظام بانکی کشور تبریک می گویم و امیدوارم با تلاش و حمایت همه جانبه همکاران بتوانند موفق شوند. موفق تر و موفق تر در دستیابی به اهداف عالی بانک.

با رهبری و درایت دکتر مهری از آثار منفی تحریم ها کاسته شده و بانک از بحران خارج شده است.

  بوریس جانسون درباره مذاکرات با پوتین چه می گوید؟

عسگر پاک طینت، رئیس هیات مدیره بانک صنعت و معدن نیز که در این مراسم حضور داشت، گفت: دکتر مهری زمانی به عنوان مدیر عامل این بانک فعالیت خود را آغاز کرد که شبکه بانکی کشور به دلیل تحریم های سرکوبگرانه و تحریم ها با بحران های زیادی مواجه بود. بانک در نتیجه مشکلات زیادی داشت که خوشبختانه با درایت و حکمرانی خوب آنها اقدامات موثری برای کاهش اثرات منفی تحریم ها انجام شد. وی افزود: ابتدا پرتفوی ارزی بانک کاهش یافت، مطالبات به عنوان اقدامی موثر برای بازگشت منابع در اولویت کار واحدهای مرکزی و شعب قرار گرفت و به هر حال به حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در کشور ادامه دادیم. و استقرار حاکمیت شرکتی گفت: معرفی بانکداری دیجیتال، تفویض اختیارات به شعب و اصلاح ساختار سازمانی نیز از جمله اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی بانک و تسهیل در ارائه خدمات مطلوب بود.دکتر حسینی، معاون وزیر امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی و دکتر قوامی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت اقتصاد و دارایی، دکتر مهری با تقدیر از زحمات بی شائبه و خدمات صادقانه آقای هورساندیان را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب کردند. ، و معدن اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید