هواشناسی ایران / بارش در برخی مناطق

571289 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز، امروز در استان های واقع در سواحل دریای خزر و برخی نقاط خراسان شمالی و خراسان شمالی بارش پراکنده باران خواهد بود. همچنین در این روز سامانه بارشی از غرب و جنوب غرب کشور وارد شد و به تدریج از بعدازظهر در استان های ایلام و خوزستان بارش باران و گاهی وزش باد خواهد بود.

در روز پنجشنبه با گسترش این سامانه در غرب، جنوب غربی و کوه های مرکزی زاگرس ایرتاکس و بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف خواهد بود.

روز جمعه فعالیت این سامانه در نواحی غربی-جنوب غربی جنوب مرکز و ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی خواهد بود. روز شنبه همزمان با توسعه سامانه بارشی در سراسر کشور، در اکثر مناطق کشور به استثنای مناطق منفصل جنوب شرق و نیمه شمالی شمال غرب کشور بارندگی خواهد بود.

از پنجشنبه تا شنبه در استان های ایلام، خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلو و بویراحمد، شمال بوشهر و شمال فارس بارش شدید پیش بینی می شود. روز شنبه با گذر موج از شمال شرق کشور در استان های واقع در شمال شرق و شرق دریای خزر بارش باران خواهد بود.

در دو روز آینده انباشت آلاینده ها و بدتر شدن کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود. امروز پنجشنبه و جمعه دریای خزر و تنگه هرمز در نیمه غربی خلیج فارس و شنبه در خلیج فارس مواج و طوفانی است.

انتهای پیام/

  آخرین آمار تاج در ایران/ 34 نفر در 24 ساعت گذشته جان باختند

دیدگاهتان را بنویسید